انتخاب برگه
دستگاه لیزر مدیواستار مونولیت

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

هدف از انجام لیزر، رهایی از موهای زائد و ناخواسته، رفع چین و چروک، و یا جای زخم و اسکار می باشد. اما سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید، این است که آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا با لیزر و عملکرد آن آشنا شوید.

ایا اشعه لیزر ضرر دارد ؟

پایه و اساس کار لیزر با اشعه است، اما اشعه ای که ایمن می باشد. در درمان با لیزر، از اشعه غیر یونیزه ای استفاده می شود، که با تولید پرتو مناسب، فولیکول های مو نابود می شوند.اشعه ساطع شده از لیزر، اشعه غیر یونیزه است که متفاوت از اشعه های ساطع شده از اشعه ایکس می باشد.

نکته ای که حائز اهمیت است، این است که این اشعه یونیزه از سطح بدن عبور می کند و می تواند باعث آسیب DNA و در نهایت سرطان شود. اما خوشبختانه چنین اتفاقی در مورد اشعه غیر یونیزه وجود ندارد و این نوع اشعه هرگز به لایه های عمقی پوست نفوذ نخواهد کرد، و متعاقبا هیچ گونه آسیب و جهش DNA را به همراه ندارد، پس در نتیجه، احتمال ابتلا به سرطان نیز از بین می رود.

دستگاه مدیواستار لیزر موهای زائد ، روش ایمنی است، چرا که طول موج استفاده در این روش، آسیبی را به DNA سلولی وارد نمی کند و منجر به بروز سرطان نیز نخواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیریدو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

پالس انرژی استفاده شده در لیزر موهای زائد ، به اندازه ای است که تنها باعث تخریب فولیکول های مو می شود و جای نگرانی برای لیزر موهای زائد در نواحی مانند خط بیکینی و یا نواحی تناسلی برای خانم ها، و یا حتی ابتلا به سرطان وجود ندارد.لیزر موهای زائد، روش ایمنی است، چرا که طول موج استفاده در این روش، آسیبی را به DNA سلولی وارد نمی کند و منجر به بروز سرطان نیز نخواهد شد.

دستگاه لیزر مدیواستار مونولیت

دستگاه لیزر مدیواستار مونولیت

آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی میشود؟

نکته دیگر در خصوص لیزر موهای زائد این است، که اشعه ساطع شده از لیزر از فولیکول های مو عبور نمی کند و به ارگان های داخلی بدن نمی رسد، به همین خاطر، لیزر منجر به ناباروری نیز نخواهد شد.

آیا لیزر صورت عوارض دارد؟

با این که لیزر موهای زائد ، روش ایمنی است، اما احتمال بروز برخی عوارض بعد از جلسات درمانی وجود دارد، که موقت بوده و برطرف خواهند شد. برخی از این عوارض عبارتند از:

–  احساس سوزش در ناحیه مانند آفتاب سوختگی

–  قرمزی پوست ناحیه، به دلیل آسیب فولیکول های مو و واکنش بدن به این اتفاق

–  تغییر رنگ پوست ناحیه که ممکن است تیره تر و یا روشن تر از حالت طبیعی شود

بعد از یک جلسه درمان با لیزر، شاهد ریزش مو و توقف رشد موهای ناحیه به مدت یک ماه خواهید بود. بعد از گذشت این مدت، احتمال رشد مجدد موها وجود دارد، البته موهایی که نازک تر و روشن تر از قبل هستند. ممکن است چندین جلسه درمان نیاز باشد.

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

fa_IRفارسی