انتخاب برگه
بادی جت

بادی جت (Body- Jet)

بادی جت (Body- Jet)

لیپوساکشن با بادی جت (Body- Jet) ، از جمله روش های لاغری با کمترین میزان تهاجم است، که در آن با استفاده از نیروی آب، چربی های اضافی برداشته می شود و در نتیجه بدن به فرم دلخواه می رسد. به خصوص زمانی که فرد با رژیم غذایی و ورزش به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشد. از جمله مزایای این روش می توان به کمترین میزان تورم، دوره نقاهت بسیار کوتاه و اثر بخشی طولانی مدت این تکنیک اشاره کرد.

نحوه کار بادی جت به چه صورت است؟

همانطورکه قبلا گفته شد در این روش از نیروی آب استفاده می شود، در نتیجه هنگام برداشتن چربی های اضافه نیروی کمتری نسبت به سایر روش های قدیمی لیپوساکشن نیاز می باشد و آسیب کمتری نیز به بافت ها و ارگان های اطراف، از جمله پوست، ماهیچه ها، اعصاب و رگ های خونی وارد خواهد شد.

بادی جت به صورت سرپایی و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. برداشتن چربی از هر قسمت، چیزی در حدود سی تا چهل دقیقه طول می کشد.

بعد از انجام لیپوساکشن با بادی جت، فرد قادر به انجام کارها و فعالیت های روزانه و روتین خود می باشد.

لیپوساکشن با بادی جت ، از جمله روش های لاغری با کمترین میزان تهاجم است، که در آن با استفاده از نیروی آب، چربی های اضافی برداشته می شود و در نتیجه بدن به فرم دلخواه می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مزایای لیپوساکشن با بادی جت

در صورتی که دیگر رژیم غذایی و ورزش، کمکی به فرم دهی بدن شما نمی کند، لیپوساکشن با بادی جت ، شما را از عوارض لیپوساکشن خلاص خواهد کرد. به جای گذراندن دوره نقاهت نسبتا طولانی و تحمل کردن درد و تورم، بادی جت بهترین نتایج را برای شما به همراه خواهد داشت. مزایای لیپوساکشن با بادی جت عبارت است از:

  • دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • کمترین میزان عوارض
  • استفاده از بی حسی موضعی
  • کمترین میزان آسیب به بافت های مجاور
  • کمترین میزان التهاب و تورم

چه افرادی کاندیدای مناسب لیپوساکشن با بادی جت هستند؟

  • افراد بالای 18 سال
  • افرادی که رژیم غذایی سالمی دارند و به ورزش اهمیت می دهند
  • افرادی که مشکلات قلبی ندارند
  • افرادی که با وجود رژیم و ورزش، لاغر نشده اند.

تفاوت بادی جت و سایر روش های لیپوساکشن

تفاوت اصلی میان لیپوساکشن با بادی جت، و سایر روش های لیپوساکشن، در میزان چربی است که برداشته می شود. در روش های قدیمی، چربی های اضافی، با استفاده از کانولا شکسته و سپس از بدن خارج می شوند. یا در برخی از روش ها برای خارج کردن چربی های اضافی از لیزر استفاده می شود.

اما در لیپوساکشن با بادی جت، چربی های اضافی با استفاده از نیروی آب برداشته می شوند، در نتیجه، از میزان آسیب و صدمه به بافت های اطراف نیز تا حد بسیار زیادی کاسته خواهد شد، و بعد از جراحی نیز میزان درد و التهاب نیز کمتر می باشد.

دلیل انجام لیپوساکشن با بادی جت، این است که این روش عوارض و خطرات بسیار کمی را به همراه دارد، و روش بسیار سریع و ایمن، در حذف چربی های اضافی می باشد.

دوران نقاهت و بهبودی

برخی بیماران بعد از انجام این روش، از درد و یا بی حسی در ناحیه شکایت می کنند، که البته جای نگرانی وجود ندارد، و این علائم به مرور زمان بهبود خواهند یافت. به همین خاطر، اغلب داروهای مسکن برای فرد در نظر گرفته می شود، که بهتر است تا 4 روز از این داروها استفاده شود.

بعد از انجام لیپوساکشن با بادی جت، ممکن است ترشحاتی همراه با خون و چربی از بخیه ها دیده شود.

بعد از انجام این روش، پانسمانی بر روی ناحیه قرار می گیرد، تا از میزان التهاب کاسته شود و روند بهبودی نیز تسریع یابد.

گاهی جهت پیشگیری از بروز عفونت، آنتی بیوتیک هایی برای فرد در نظر گرفته می شود.

طول دوره نقاهت لیپوساکشن با بادی جت، در حدود چند روز تا یک هفته می باشد. البته طول این دوره به عواملی مانند سن و شرایط جسمانی فرد نیز بستگی دارد. با این حال، فرد یک تا دور روز بعد از انجام این روش، می تواند به محل کار خود برگردد.

بعد از جراحی، انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش، به مدت 2 هفته و تا زمان بهبودی کامل، ممنوع می باشد.

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفت =

fa_IRفارسی