انتخاب برگه

تفاوت لیزر Erbium: YAG و لیزر CO2

تفاوت لیزر Erbium: YAG و لیزر CO2

در لیزر CO2، حفرات بسیار ریزی بر روی اپی درم پوست ایجاد و روند کلاژن سازی و تولید مجدد پوست، صورت می گیرد. همان طورکه می دانید، کلاژن مهم ترین بخش بدن انسان است که محافظت از پوست، ارگان ها و یا سایر قسمت های مهم بدن را بر عهده دارد.

یکی از مهم ترین مزایای لیزر Erbium: YAG، کم تهاجمی بودن آن می باشد و به گونه ای طراحی شده است که در رفع چین و چروک و خطوط موجود بر روی صورت و گردن بسیار موثر عمل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیریدو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

لیزر CO2 با تابش اشعه، به تولید مجدد پوست در قسمت های آسیب دیده کمک می کند. به مرور زمان، شاهد بهبود خاصیت الاستیسیته و استحکام پوست خواهیم بود. برخی مزایای درمان با لیزر CO2 عبارت است از:

  • رفع چین و چروک و خطوط
  • رفع جای اسکار
  • درمان زگیل های خوش خیم
  • رفع رینوفیما (غدد چربی روی بینی)

یکی از نقاط قوت این لیزر، استفاده از امواج با طول موج بسیار کوتاه و برداشت لایه های سطحی پوست بدون آسیب به بافت های اطراف می باشد. دوره نقاهت استفاده از این لیزر بسیار کوتاه و در حدود سه هفته می باشد.

لیزر-Erbium-YAG

لیزر-Erbium-YAG

کاربرد لیزر Erbium: YAG

  • یکی از مهم ترین مزایای لیزر Erbium: YAG، کم تهاجمی بودن آن می باشد و به گونه ای طراحی شده است که در رفع چین و چروک و خطوط موجود بر روی صورت و گردن بسیار موثر عمل می کند.
  • دوره نقاهت این لیزر نسبت به لیزر CO2 بسیار بسیار کوتاه تر و تنها در حدود یک هفته می باشد. احتمال بروز عوارض جانبی در این لیزر بسیار کم می باشد.
  • از دیگر کاربردهای لیزر Erbium: YAG می توان به رفع چین و چروک و خطوط اطراف چشم، اسکار و سیاهی اطراف چشم ها و ملاسما، اشاره کرد.

 

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

fa_IRفارسی