انتخاب برگه
درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی شده است و این روش به دلیل عوارض بیشمار جراحی محبوبیت زیادی دارد.

لیزر ژولیت

در ابتدا نیاز دیدیم توضیحاتی درباره لیزر ژولیت بدهیم. لیزر ژولیت برای درمان خشکی واژن، کاهش درد هنگام دخول، خارش و حساسیت ناحیه تناسلی، درمان بی اختیاری ادرار و … به کار می رود. این روش درمانی بدون درد است و در مدت زمان کوتاهی می تواند نتایج شگفت انگیزی داشته باشد. در حالی که جراحی روش زمان بر است.

با بالا رفتن سن و سال زنان مشکلات بسیاری را در ناحیه تناسلی تجربه می کنند. این مشکلات می تواند تاثیر مخربی بر کیفیت زندگی آن ها داشته باشد. بارداری و زایمان و یائسگی دو علت اصلی هستند که بر ناحیه تناسلی و واژن تاثیر می گذارند. ولی بسیاری از مبتلایان خجالت می کشند که درباره مشکل خود صحبت کنند. یا در برخی موارد از درمان این مشکل می هراسند.

 

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار مشکل شایعی است که بعد از زایمان اول در 24 تا 29 درصد از زنان دیده می شود. در حقیقت بعد از زایمان پشتیبانی رحم کاهش می یابد و این مورد در نتیجه آسیب به ساختار حمایتی لگن بعد از زایمان است. در موارد دیگر ورزش های قدرتی مداوم هم می تواند منجر به بی اختیاری ادرار شود. در هر دو مورد از بی اختیاری ادرار هنگام سرفه کردن، عطسه کردن و بلند کردن اجسام سنگین، مقداری ادرار خارج می شود. در حقیقت این مورد به دلیل فشاری است که به شکم وارد می شود.

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

متابولیسم بافت همبند در زنانی که به بی اختیاری ادرار مبتلا هستند، تغییر کرده است که این مورد به کاهش کلاژن سازی و در نتیجه حمایت ضعیف تر ناحیه تناسلی و مجراهای خروجی ادرار منجر می شود.

درمان بی اختیاری ادرار به بازسازی متابولیسم بافت همبندی و بهبود وضعیت مخاطی کمک می کند. به این ترتیب بسیاری از علائم بیماری از بین می روند و یا کاهش می یابند. پس از درمان با لیزر ژولیت مخاط داخلی خاصیت کشسانی خود را باز می یابد و ضخامت، نرمی و لوبریکانت به حالت عادی باز می گردد. یک ماه بعد از درمان با لیزر می توان نتایج بهتری را مشاهده نمود.

منبع : http://juliet-laser.com/index.php/intravaginal-treatments/stress-urinary-incontinence-sui/

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد راه حلی محبوب برای برداشتن موهای زائد است که از سایر روش های از بین بردن موهای زائد تاثیری طولانی مدت تر دارد. استفاده از لیزر موهای زائد با متوقف کردن رشد فولیکول های مو به از بین بردن موهای زائد می انجامد. برخی از متقاضیان لیزر...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =

fa_IRفارسی