انتخاب برگه
درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

بانوانی که در سنین یائسگی به سر می برند، معمولاً عوارضی همچون خشکی واژن را تجربه می نمایند. خارش، درد در هنگام نزدیکی، لوبریکانت ضعیف، کاهش میل جنسی و ضعف در الاستیسیته ماهیچه های بافت واژن از دیگر عوارض یائسگی می باشند. تمامی این شرایط با نام آتروفی واژن شناخته می شوند.

اکثر تغییرات روانی و فیزیکی دوران یائسگی می توانند بر کیفیت رابطه جنسی و زندگی زناشویی تأثیر گذار باشند. بسیاری از بیماری های ناحیه تناسلی بانوان ارتباط مستقیمی با کاهش سطح استروژنی که توسط تخمدان ها تولید می شوند، دارند. با کاهش سطح استروژن، بافت اپیتلیال (بافت خارجی) و مخاطی واژن نیز نازک می شود. به دنبال نازک شدن سطح خارجی پوست این ارگان ها، خارش و حساسیت در ناحیه واژن ایجاد می گردد.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

پزشک متخصص زنان ممکن است برای درمان عوارض فوق، درمان های هورمونی را تجویز نماید. اما علاوه بر آنکه نتایج این درمان ها قطعی نمی باشد، طول دوره درمان نیز زیاد بوده و صبر زیادی را می طلبد.
درمان خشکی واژن با لیزر با کم ترین میزان خطر همراه است. هدف از انجام این درمان، بهبود و بازیابی متابولیسم طبیعی بدن برای پیوند میان بافت ها و وضعیت مخاطی واژن می باشد.
بافت پوست واژن نیز درست همانند سایر ارگان های بدن با افزایش سن، کیفیت خود را از دست می دهد. استفاده از دستگاه لیزر علاوه برآنکه موجب درمان خشکی واژن می گردد، سبب تحریک بافت آن برای تولید کلاژن بیش تر نیز می شود. که این خود جوانسازی واژن را در پی دارد. نتایج مثبت حاصل از درمان خشکی واژن با لیزر، بلافاصله پس از اتمام مراحل درمانی قابل مشاهده است.

درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

عواملی که موجب خشکی واژن می شوند

• یائسگی
• بعد از درمان های که برای سرطان صورت می پذیرد همچون شیمی درمانی و رادیوتراپی
• پس از جراحی هیسترکتومی (جراحی برداشتن رحم)
• پس از جراحی اوفورکتومی(جراحی برداشتن تخمدان)
• در دوران شیر دهی
• به دنبال عفونت های مزمن و قارچی واژینال

مزایای درمان خشکی واژن با لیزر ژولیت

در ذیل به برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر به منظور درمان خشکی واژن اشاره می نماییم:
• کم ترین میزان عوارض جانبی را در بین روش های درمانی دیگر دارد.
• دوران نقاهت پس از لیزر درمانی بسیار کوتاه است.
• مدت زمان جلسه درمانی بسیار کوتاه بوده و در کم ترین زمان ممکن نتایج مثبت مشهود می گردند.
• الاستیسیته پوست را افزایش می دهد و نرمی و مخاط داخلی واژن را بازیابی می کند.
• عمق نفوذ بالایی داشته و سطوح داخلی پوست را نیز تا حد زیادی ترمیم می نماید.

درمان خشکی واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟

• جلسه درمانی معمولاً سه الی هفت دقیقه طول می کشد و نیاز به بیهوشی ندارد.
• در طول پرسه درمان، پزشک متخصص زنان پروب مخصوص دستگاه لیزر را وارد واژن می نماید.
• هر باری که اشعه لیزر به سطح پوست می رسد، موجب بازسازی پوست واژن شده و رطوبت آن را افزایش می دهد.
• عوارض جانبی این روش بسیار کم بوده و شامل احساس سوزش بسیار اندک و کمی ناراحتی به علت وارد کردن پروب دستگاه لیزر می شود. این موارد نیز اندکی پس از اتمام لیزر درمانی مرتفع می گردند.

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =

fa_IRفارسی