انتخاب برگه
درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

زنان در سنین مختلف چالش ها و مشکلات مختلفی را در زمینه روابط جنسی تجربه می کنند. این مشکلات می توانند به شدت بر کیفیت زندگی آن ها، سلامت فیزیکی و روانی و روابط جنسی تاثیر بد بگذارند. زایمان ( مخصوصاً زایمان طبیعی ) و یائسگی دو مورد اصلی از عواملی هستند که بر ناحیه واژینال تاثیر داشته و هر کدام به نوبه خود تاثیر متفاوتی بر این ناحیه می گذارند.

بسیاری از زنان علائم آزاردهنده ای مانند خارش واژینال، حساسیت لوبریکانت کم واژن، خشکی واژن و حتی درد را هنگام رابطه جنسی تجربه می کنند. معمولاً صحبت کردن درباره این مشکلات برای همه افراد آسان نیست. ولی باید بدانید که تمامی این مشکلات برای بسیاری از زنان رخ می دهد و امروزه با پیشرفت علم پزشکی و دستگاه های پیشرفته می توان هرگونه مشکلی را درمان نمود.

باید بدانید که تمامی این مشکلات با بالا رفتن سن و سال وخیم تر می شوند و به هیچ وجه موقتی نیستند. بنابراین به خودی خود درمان نمی شوند.

یکی از مشکلاتی که درصد بسیار بالایی از زنان را درگیر می کند موضوع شلی واژن است. این عارضه با نام سندرم واژن شل هم شناخته شده است. دستگاه جوانسازی واژن با نام ژولیت در درمان این عارضه تاثیر به سزایی دارد و درصد موفقیت این روش نسبت به روش های دیگر بالاتر است.

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

سندرم واژن شل

سندرم واژن شل که با نام VRS خوانده می شود ( مخفف Vaginal Relaxation Syndrome ) یک مشکل شایع است و در نتیجه زایمان های واژینال و طبیعی و یا به دلیل بالا رفتن سن و سال خود را نشان می دهد. این مشکل شایع تاثیر مخربی بر لذت جنسی فرد و همچنین شریک جنسی وی می گذارد. بارداری های متعدد و زایمان ها می توانند به وخیم شدن این وضعیت منجر شود. همچنین با شروع یائسگی این مشکل به دلیل تغییر در سطح هورمون ها و آتروفی واژن شدید تر می شود.

بسیاری از زنان و شریک جنسی آن ها شلی واژن را بزرگ شدن واژن می نامند و از بین رفتن تنگی و سفتی واژن، موجب نارضایتی آن ها می شود. از بین رفتن سفتی واژن رابطه مستقیمی با کاهش اصطکاک در طول رابطه جنسی و در نتیجه کاهش رضایت جنسی دارد.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

لیزر ژولیت برای درمان شلی واژن

لیزر ژولیت روشی کم تهاجمی برای درمان شلی واژن است. این دستگاه لیزر با هدف بازگردانی متابولیسم بافت های همبندی به بهبود وضعیت مخاطی این ناحیه می انجامد و این پروسه را با شبیه سازی فرایند کلاژن سازی انجام می دهد.
به این ترتیب با بازگردانی متابولیسم بافت های همبندی و بهبود وضعیت مخاطی واژن، مخاط داخلی واژن حالت الاستیسیته خود را باز می یابد و ضخامت و صافی و همچنین حالت لوبریکانت بر می گردد. بیماران حتی یک ماه بعد از استفاده از دستگاه لیزر شاهد بهبود وضعیت می باشند.

منبع : http://juliet-laser.com/index.php/intravaginal-treatments/vaginal-relaxation-syndrome-vrs/

مطالب مرتبط

بهترین دستگاه جوانسازی پوست

بهترین دستگاه جوانسازی پوست

شادابی پوست یکی از عوامل موثر در زیبایی فرد می باشد. در پوست بافت هایی به نام فیبروپلاست وجود دارد که در سن پایین زیاد و فعال می باشد. به تدریج تعداد این بافتها کاهش پیدا کرده و برخی از آنها غیر فعال می شود در نتیجه پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد و دچار...

بهترین دستگاه جوانسازی واژن

بهترین دستگاه جوانسازی واژن

از جمله محبوب ترین جراحی هایی که امروزه  در بین خانم ها شناخته شده است، جوانسازی واژن و یا واژینوپلاستی است. برای انجام جوانسازی واژن فقط بین 1 تا 2 ساعت زمان لازم است. در جوانسازی واژن جراح با کمک دستگاه لیزر های مخصوص جوانسازی واژن اقدام به محکم کردن عضلات و ساختار...

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

موهای زائد زیر بغل معمولاً زمخت و پر حجم بوده و بر روی سطح پوست بانوان و آقایان قابل رویش می باشد. این موها به طور مکرر و روزانه رشد کرده و شما را مجبور می کنند تا برای کوتاه کردن آنها از روش هایی همچون وکس کردن و شیو کردن استفاده نمایید. اما غافل از اینکه شیو کردن و...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =

fa_IRفارسی