انتخاب برگه
درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

زنان در سنین مختلف چالش ها و مشکلات مختلفی را در زمینه روابط جنسی تجربه می کنند. این مشکلات می توانند به شدت بر کیفیت زندگی آن ها، سلامت فیزیکی و روانی و روابط جنسی تاثیر بد بگذارند. زایمان ( مخصوصاً زایمان طبیعی ) و یائسگی دو مورد اصلی از عواملی هستند که بر ناحیه واژینال تاثیر داشته و هر کدام به نوبه خود تاثیر متفاوتی بر این ناحیه می گذارند.

بسیاری از زنان علائم آزاردهنده ای مانند خارش واژینال، حساسیت لوبریکانت کم واژن، خشکی واژن و حتی درد را هنگام رابطه جنسی تجربه می کنند. معمولاً صحبت کردن درباره این مشکلات برای همه افراد آسان نیست. ولی باید بدانید که تمامی این مشکلات برای بسیاری از زنان رخ می دهد و امروزه با پیشرفت علم پزشکی و دستگاه های پیشرفته می توان هرگونه مشکلی را درمان نمود.

باید بدانید که تمامی این مشکلات با بالا رفتن سن و سال وخیم تر می شوند و به هیچ وجه موقتی نیستند. بنابراین به خودی خود درمان نمی شوند.

یکی از مشکلاتی که درصد بسیار بالایی از زنان را درگیر می کند موضوع شلی واژن است. این عارضه با نام سندرم واژن شل هم شناخته شده است. دستگاه جوانسازی واژن با نام ژولیت در درمان این عارضه تاثیر به سزایی دارد و درصد موفقیت این روش نسبت به روش های دیگر بالاتر است.

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

درمان شلی واژن با لیزر ژولیت

سندرم واژن شل

سندرم واژن شل که با نام VRS خوانده می شود ( مخفف Vaginal Relaxation Syndrome ) یک مشکل شایع است و در نتیجه زایمان های واژینال و طبیعی و یا به دلیل بالا رفتن سن و سال خود را نشان می دهد. این مشکل شایع تاثیر مخربی بر لذت جنسی فرد و همچنین شریک جنسی وی می گذارد. بارداری های متعدد و زایمان ها می توانند به وخیم شدن این وضعیت منجر شود. همچنین با شروع یائسگی این مشکل به دلیل تغییر در سطح هورمون ها و آتروفی واژن شدید تر می شود.

بسیاری از زنان و شریک جنسی آن ها شلی واژن را بزرگ شدن واژن می نامند و از بین رفتن تنگی و سفتی واژن، موجب نارضایتی آن ها می شود. از بین رفتن سفتی واژن رابطه مستقیمی با کاهش اصطکاک در طول رابطه جنسی و در نتیجه کاهش رضایت جنسی دارد.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

لیزر ژولیت برای درمان شلی واژن

لیزر ژولیت روشی کم تهاجمی برای درمان شلی واژن است. این دستگاه لیزر با هدف بازگردانی متابولیسم بافت های همبندی به بهبود وضعیت مخاطی این ناحیه می انجامد و این پروسه را با شبیه سازی فرایند کلاژن سازی انجام می دهد.
به این ترتیب با بازگردانی متابولیسم بافت های همبندی و بهبود وضعیت مخاطی واژن، مخاط داخلی واژن حالت الاستیسیته خود را باز می یابد و ضخامت و صافی و همچنین حالت لوبریکانت بر می گردد. بیماران حتی یک ماه بعد از استفاده از دستگاه لیزر شاهد بهبود وضعیت می باشند.

منبع : http://juliet-laser.com/index.php/intravaginal-treatments/vaginal-relaxation-syndrome-vrs/

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

fa_IRفارسی