انتخاب برگه
لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد مردان

همواره بر روی بدن آقایان موهایی پرحجم و ضخیم رشد می کنند. کوتاه کردن، شیو کردن و وکس کردن معمولاً از اولین راه هایی هستند که به ذهن هر فرد خطور می کنند. اما با این کار نه تنها موهای زائد شما از بین نمی روند، بلکه در دفعات بعدی رویش، ضخیم تر شده و یا داخل پوست می مانند. پس چرا باید سختی کوتاه کردن روزانه موها و از بین رفتن نرمی و لطافت پوست خود را به جان بخرید؟
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه پزشکی و زیبایی، دستگاه های به روزی در زمینه از بین بردن موهای زائد پا به میان گذاشته اند. استفاده از این دستگاه ها می تواند شما را برای همیشه از شر موهای زائدتان خلاص نماید.
شاید شما نیز پیش تر برای انجام لیزرموهای زائد مردان ترغیب شده باشید، ولی با شنیدن شایعاتی در مورد هزینه بالا و یا دردناک بودن این روش، از انجام لیرزدرمانی سرباز زده اید. با در نظر گرفتن پیشرفت تکنولوژی، آقایانی که این تکنیک را برای رفع دائمی موهای زائد خود انتخاب نموده اند، این روش را بدون درد و یا با کم ترین درد و احساس ناراحتی توصیف کرده اند.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

همچنین آستانه تحمل درد در افراد متفاوت بوده و قسمت های مختلف بدن نیز در حین لیزردرمانی میزان مختلفی از احساس ناراحتی را تجربه می نمایند. اما با تمام این تفاسیر باید گفت میزان درد در حین لیزر موهای زائد بسیار کم تر از وکس کردن و اپیلاسیون می باشد.

آیا لیزر موهای زائد برای مردان موثر است؟

با توجه به آنکه موهای زائد آقایان نسبت به بانوان از ضخامت بیش تری برخوردار می باشد، ممکن است این طور به نظر برسد که از بین بردن موهای زائد آنها با لیزر غیر ممکن است. بسته به تکنولوژی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد، اندک تفاوتی میان دستگاه های لیزر وجود دارد. اما تقریباً تمامی دستگاه های لیزر بنیادی مشابه دارند.
اشعه لیزری که توسط دستگاه مدیواستار تولید می شود، به واسطه پیگمنت های فولیکول مو جذب می گردند. فولیکول های تیره تر مو انرژی بیش تری را به خود جذب می نمایند و در نتیجه اشعه لیزر مورد نظر به این نقاط بر خورد کرده و موجب سوزانده شدن ریشه موها می شود. بنابراین امکان رشد مجدد موها وجود ندارد.
لیزر موهای زائد به صورت روزافزونی در حال گسترش در بین مردان می باشد. همچنین موهای زائد سینه و پشت مردان بیش از سایر نقاط تحت لیزر موهای زائد قرار می گیرند.

تعداد جلسات لیزرموهای زائد مردان

به منظور رسیدن به بهترین نتایج، شما می بایست به طور میانگین شش جلسه لیزر موهای زائد را پیگیری نمایید. علت اصلی فاصله انداختن بین جلسات لیزر موهای زائد، فرصت دادن به موهایی است که امکان دارد در زیر پوست شما باقی ماندن باشند.

این موها که در اصطلاح در خواب به سر می برند، تا پایان جلسات درمانی رشد کرده و با انجام لیزر درمانی به طور کامل از بین می روند. لازم به ذکر است که پس از اتمام جلسات لیزر موهای زائد، می بایست هر شش ماه یکبار برای تمدید جلسات درمانی به کلینیک های معتبر مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و ... در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می...

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع زنان است. روش های درمانی مختلفی برای این عارضه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به روش درمانی با لیزر ژولیت اشاره ای داشته باشیم. امروزه درمان بی اختیاری ادرار با لیزر باعث نیاز کم تر به جراحی...

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است،...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

fa_IRفارسی