انتخاب برگه
لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

با بالا رفتن سن و سال شاهد شل شدن بافت های صورت می شویم که با روش های مختلف درمانی مانند جراحی لیفت صورت، لیفت ابرو و لیفت گردن می توان به بهبود ظاهر کمک کرد. استفاده از نخ های لیفت APTOS که دارای خار های زاویه دار در یک سمت با لبه های تیز است، به جمع کردن بافت های نرم کمک کرده و باعث لیفت صورت و بهبود تناسب آن می شود.

این تکنیک بسیار ساده است و با کمک گرفتن از سوزن برای وارد کردن نخ در موقعیت هایی مناسب، پروسه لیفت را انجام می دهد. نتیجه این روش لیفت صورت عالی است و برای طولانی مدت دوام می آورد.

بالا رفتن سن و سال در بخش ها و بافت های مختلف صورت تاثیر می گذارد. روش لایه برداری پوست صورت می تواند منجر به سفت شدن پوست شود ولی بافت های نرم داخلی را لیفت نمی کند. بنابراین این راه حل برای لیفت صورت مناسب نیست.

معمولاً برای حل کردن یک مشکل ظاهری، ترکیبی از روش های مختلف درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیفت صورت با نخ APTOS

لیفت صورت با نخ APTOS

نخ های APTOS از سال 1999 مورد استفاده قرار می گرفتند. در سال 1999 یک صد بیمار تحت این روش درمانی قرار گرفتند. این بیماران بین سنین 22 تا 77 سال بودند. 94.4 درصد از بیماران را زنان تشکیل می دادند. برای 130 بیمار تنها لیفت با نخ انجام شد در حالی که برای 27 بیمار همزمان با لیفت نخ، جراحی های دیگری هم انجام گرفت.

چگونگی استفاده از نخ های لیفت APTOS

نخ های APTOS از جنس مواد زیست سازگار، پولیمریک و مواد بیولوژیکال می باشد. این نخ های نرم از دندانه هایی که انتهای تیزی دارند تشکیل می شود. بنابراین پس از جایگذاری نخ ها در صورت، امکان جابه جایی آن ها در بافت های نرم و در جهت مخالف وجود ندارد. به این ترتیب بعد از جایگذاری نخ در نواحی مناسب، صورت لیفت شده و حجم مناسبی پیدا می کند.

از سوزن برای هدایت این نخ ها استفاده می شود و نخ های لیفت در صورت جایگذاری می شوند.

معمولاً برای جایگذاری این نخ ها از یک درصد لیدوکائین استفاده می شود تا هنگام ورود و خروج سوزن دردی احساس نشود.

در ابتدا نواحی در صورت علامت زده می شود و سپس سوزن وارد می شود. نخ در جای خود ثابت می شود و به این ترتیب شکل مطلوب برای بافت های نرم به دست می آید. امکان دارد انتهای نخ به سمت بالا کشیده شود تا دندانه های نخ، بافت های نرم را درگیر کند. سر نخ در زیر سطح پوست بریده می شود.

شرکت تجهیزات پزشکی مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

نتیجه گیری

استفاده از این روش لیفت صورت، راحت است و به سرعت انجام می گیرد. دوران نقاهت این روش بسیار کوتاه مدت است ولی لازم است از حرکت دادن صورت و جویدن بیش از حد برای دو تا سه هفته خودداری شود. نتیجه نهایی این روش را می توان در انتهای جلسه لیفت صورت مشاهده کرد. از نخ لیفت APTOS برای از بین بردن افتادگی بافت های صورت و گردن و بهبود تناسب صورت استفاده می شود.

منبع : http://www.aptos.global/

مطالب مرتبط

بهترین دستگاه جوانسازی پوست

بهترین دستگاه جوانسازی پوست

شادابی پوست یکی از عوامل موثر در زیبایی فرد می باشد. در پوست بافت هایی به نام فیبروپلاست وجود دارد که در سن پایین زیاد و فعال می باشد. به تدریج تعداد این بافتها کاهش پیدا کرده و برخی از آنها غیر فعال می شود در نتیجه پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد و دچار...

بهترین دستگاه جوانسازی واژن

بهترین دستگاه جوانسازی واژن

از جمله محبوب ترین جراحی هایی که امروزه  در بین خانم ها شناخته شده است، جوانسازی واژن و یا واژینوپلاستی است. برای انجام جوانسازی واژن فقط بین 1 تا 2 ساعت زمان لازم است. در جوانسازی واژن جراح با کمک دستگاه لیزر های مخصوص جوانسازی واژن اقدام به محکم کردن عضلات و ساختار...

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

موهای زائد زیر بغل معمولاً زمخت و پر حجم بوده و بر روی سطح پوست بانوان و آقایان قابل رویش می باشد. این موها به طور مکرر و روزانه رشد کرده و شما را مجبور می کنند تا برای کوتاه کردن آنها از روش هایی همچون وکس کردن و شیو کردن استفاده نمایید. اما غافل از اینکه شیو کردن و...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

fa_IRفارسی