انتخاب برگه

MC1 MultiPower

شرکت سازنده : General Project

کشور سازنده : ایتالیا / Italy

دستگاه MC1 Multipower مجهز به هندپیس Body Shape & Tight است که ابزاری کارآمد جهت فرم‌دهی و تایتنینگ پوست می‌باشد. هندپیس این دستگاه از یک دیسک ساخته شده‌ که بر روی آن سه مبدل اولتراسوند دایره‌ای شکل قرار دارد. این سه مبدل به ترتیب فعال می‌شوند و هر کدام به عنوان یک منبع اولتراسوند جداگانه عمل می‌کنند. فعال‌شدن متوالی مبدل‌ها، امکان بهره‌برداری از حداکثر قدرت امواج اولتراسوند و انتشار آن را فراهم نموده که باعث ایجاد اثر ماساژ ضربه‌ای بر روی ناحیه‌ی تحت درمان می‌گردد. نتایج درمان با هندپیس Body Shape & Tight دستگاه MC1 Multipower شامل بهبود بافت اپیدرم، ترمیم ساختار لایه‌های درونی درم، بهبود کیفیت پوست بر اساس القاء وازواکتیو، تحریک فیبروبلاست بیشتر و افزایش فیبرهای کلاژن می‌باشد.
تولید همزمان امواج رادیو فرکانسی و اولتراسوند توسط هندپیس Body Shape & Tight باعث افزایش کارایی اولتراسوند و بهبود اثر درمانی می‌گردد. در واقع صفحه الکترومغناطیسی سه قطبی به کار گرفته شده در این هندپیس باعث تولید حرارت در موضع تحت درمان با استفاده از افزایش گرمای داخلی می‌گردد. این مساله باعث تغییر طبیعی فیبرهای کلاژن و متعاقبا ساختار آنها شده و نتیجتا باعث افزایش ضخامت و کاهش طول آنها بر اثر عملکرد قابل توجه تایتنینگ می‌گردد. همچنین امواج رادیو فرکانسی بر افزایش کیفیت پوست، بهبود الاستیسیته، صافی پوست، درمان سلولیت و سستی پوست تاثیر می‌گذارد.

فرم‌دهی، تایتنینگ و لیفتینگ صورت و بدن

درمان چاقی و سلولیت موضعی کاهش سایز افزایش جریان خون مویرگی در زیر پوست درمان چین و چروک‌ بهبود شلی پوست صورت و گردن درناژ لنفاوی
4 هندپیس: برای فرم‌دهی، تایتنینگ و لیفت پوست صورت و بدن 1- فرم‌دهی‌ و تایتنینگ بدن: این هندپیس با ترکیب همزمان امواج US و امواج RF عمل نموده و مجهز به 3 مبدل‌اولتراسوند با فرکانس پایین می‌باشد؛ از ویژگی‌های منحصر به فرد این هندپیس، چیدمان دایره‌ای و شعاعی 3 مبدل اولتراسوند و فعال شدن متوالی آن‌ها است که به این هندپیس اجازه می‌دهد تا با تمرکز بر روی یک منطقه خاص از بدن اثر تایتنینگ را ایجاد نماید. 2- فرم‌دهی بدن: با عملکرد همزمان 2 مبدل اولتراسوند با فرکانس پایین و شکل زاویه دار و منحصر به فرد آن‌ها نسبت بهم، این هندپیس با متمرکز نمودن امواج بر روی منطقه درمان،‌ بیشترین اثر را روی کاهش چربی‌های موضعی می‌گذارد. 3- لیفت پوست صورت: بهره‌گیری از عملکرد همزمان امواج US و امواج RF ،کمک ویژه ای به درمان‌های عمیق‌تر می‌نماید که به طور قابل‌توجهی موجب کاهش چین و چروک‌های ظریف، جوانسازی و لیفت پوست صورت و گردن می‌گردد. 4- درناژ لنفاوی: این هندپیس با یک غشای ویژه سازگار با محیط زیست، ماساژ درناژی را بر روی صورت و بدن انجام داده و باعث بازشدن غدد لنفاوی می‌شود. در نتیجه امکان دفع چربی‌های نابود شده را پس از درمان با امواج اولتراسوند فراهم می‌آورد.
درخواست

موضوع

9 + 3 =

fa_IRفارسی