انتخاب برگه

MeDioStar Alex

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

دستگاه MeDioStar Alex نسل جدید لیزر‌های Alexandrite است که با بهره‌گیری از دانش اپتیک شرکت ZEISS و مهندسی شرکت Asclepion آلمان توانسته خود را به عنوان یک لیزر Alexandrite با کیفیت بالا معرفی نماید.
MeDioStar Alex به دلیل جذب بالای طول موج (755 nm) در ملانین، حتی موهای نازک و روشن را می‌تواند با نتایج فوق‌العاده از بین ببرد.
این دستگاه با بهره‌گیری از مد Smooth Pulse امکان درمان سریع و بدون درد را نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه فراهم می‌نماید.
از دیگر مزایای این دستگاه حذف کامل هزینه های مربوط به قطعات مصرفی می باشد.
سیستم کولینگ هوشمند اتوماتیک تعبیه شده بر روی هندپیس MeDioStar Alex ضمن کنترل نمودن حرارت پوست، مانع بالا رفتن دمای سطح پوست و سوختگی می‌شود.
1-این نوع لیزر از نوع نیمه هادی (دیود) می باشد و در محدوده مادون قرمز است. از کریستال مواد نیمه هادی با ابعاد بسیار کوچک به عنوان ماده فعال استفاده می شود. مهمترین و معروف ترین مواد مورد استفاده در ساخت این نوع لیزر، گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می باشند که به صورت کریستال رشد داده می شوند. با این لیزر می توان انواع طول موج های مختلف تولید نمود که هر طول موج با توجه به کروموفور هدف دارای کاربرد خاص می باشد.
طول موج 755 نانومتر: با توجه به جذب بالای ملانین در این طوج موج، بهترین گزینه در برداشت موهای زائد برای پوست های روشن می باشد.
2-دستگاه Medio Star Next Pro ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا,با انرژی 200j و توان 2400wو عرض پالس 20-400ms .
3-قابلیت اتصال هندپیس های ذیل به دستگاه:

-هندپیس Alex: دارای طول موج 755nm با تکنولوژی دیود و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا35j/cm² , دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
نکته مهم: با بهره گیری از تکنیک لیزر دیود، تمامی هزینه های مربوط به قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش دستگاه نسبت به سایر لیزرهای Alexandrite کاملا حذف می گردد.

-هندپیس Standard: دارای طول موج 810nmو 940nm به صورت همزمان و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا 47j/cm² ,دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
-هندپیس XLL:این هندپیس با مساحت 9.1cm² بزرگترین هندپیس دیود ساخته شده تا به امروز می باشد. این هندپیس همزمان دو طول موج 810nmو940nm را تولید می نماید.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 20j/cm² و دارای 5/000/000شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید می باشد.
-هندپیس XLS: دارای دو طول موج 940nmو 810nm به صورت همزمان و spot size=3cm² وماکزیمم فلوئنس 60j/cm² می باشد.این هندپیس دارای 5/000/000 شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید است.
-هندپیسVascular: دارای طول موج 940nm و spot size=0.12cm² می باشد.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 210j/cm² می باشد.
4- قابلیت افزایش فرکانس تا 12 HZ در هندپیس های XLS و Alex و ST و HP جهت انجام hair removal با سرعت بسیار بالا.
5- قابلیت افزایش فرکانس از 5 Hz تا 10 Hz در هندپیس های XLLو VAS.
6-مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4⁰C.
7-دارای کولینگ تماسی 360°در هندپیس های XLL و XLS.
8-امکان تنظیم دمای کولینگ تماسی در سه حالت cold , medium , warm و کنترل اتوماتیک دمای کولینگ توسط دستگاه با استفاده از سنسور دمای تعبیه شده در هندپیس های این دستگاه.
9-ترکیب دو طول موج 810nm و 940nm در هندپیس های این دستگاه امکان انجام hair removal برای type های پوستی مختلف از جمله پوست های تیره را برای پزشک فراهم می نماید.

Hair Removal Effective on Skin Type I -III

 
محل قرارگیری متن مقالات ...
محل قرارگیری متن مقالات ...
درخواست

موضوع

14 + 9 =

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی