انتخاب برگه

Liposat

شرکت سازنده : Moller

کشور سازنده : آلمان / Germany

دستگاه Liposat که از تکنیک PAL استفاده می‌نماید یکی از مدرن ترین دستگاه‌های ساکشن چربی در دنیاست. این دستگاه توسط شرکت Moller آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر جدیدترین تکنیک پیکر تراشی (Lipo Sculpture) در ایران به حساب می آید. Liposat برخلاف سایر دستگاه‌هایی که دارای کمپرسور و صدای فراوان می‌باشند با استفاده از میکروموتور پیشرفته ساخت آلمان، وایبرشن مورد نیاز را در کانولا ایجاد می‌نماید و با کمترین میزان لرزش و فشار به کف دست، بافت چربی را همزمان پس از جداسازی، ساکشن می‌نماید. این مهم باعث می‌شود تا برخلاف سایر محصولات مشابه هیچ آسیبی به دست جراح وارد نشده و عمل را به راحتی انجام دهد.
این دستگاه شامل چهار قسمت‌ اصلی Vacusat جهت ساکشن ، Vibrasat برای جدا‌سازی چربی به وسیله وایبرشن، Liposat Infiltration Pump جهت تزریق همگن تامسنت و Heating Dish برای گرم نگه داشتن محلول تامسنت می‌باشد.
لیپوست مدرن ترین روش تخلیه چربی های موضعی در دنیاست. این سیستم توسط کمپانی MÖler آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر آخرین تکنیک پیکر تراشی (LipoSculpture) در سال 2016 میلادی به حساب می آید. این دستگاه دارای کلیه استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا، CE اروپا و همچنین دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشد. این روش با استفاده از تکنیک منحصر به فردی به نام T.L.A در تزریق و سپس با بهره گیری از تکنیک وایبریشن (Vibration) و به کمک مکش میکروسکوپی با حرکات رفت و برگشت در خط مستقیم (با فرکانس کمتر از 20Hz) عمل می کند. در نتیجه این تکنیک باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود.
لیپوست سرشار از حس رضایت برای پزشک و بیمار می باشد.
کاربردهای ویژه دستگاه لیپوست
Infiltration سیستم تزریق یکنواخت لیپوست، که با استفاده از این تکنیک (TLA) شما قادر خواهید بود محلول تامسنت را مستقیم به بافت چربی بیمار تزریق کنید (قابل تنظیم بین 50 تا 300 میلی لیتر در دقیقه) در نتیجه باعث پخش سریع و همگن محلول تامسنت در تمام نقاط می شود. لیپوست با استفاده از ویژگی منحصر به فرد خود محلول تامسنت را متناسب با دمای بدن به صورت ثابت نگه می دارد. که این امر باعث افزایش زمان بی حسی و ایمنی و آرامش بیمار می گردد. از ویژگی مهم دیگر این دستگاه، بکار گیری (Vibrasat) تکنیک وایبریشن به همراه ساکشن (مکش میکروسکپی) با حرکات رفت و برگشت کانولا در یک خط مستقیم و با فرکانس کمتر از 20 Hz باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود. در نتیجه پزشک نیازی به وارد کردن فشار برای حرکت کانولا ندارد، بنابراین با دقت بالاتری کار انجام می گردد.

 پیکر تراشی و تناسب اندام ساکشن و حذف چربی‌های ناخواسته لاغری موضعی و کلی بدن
 
درخواست

موضوع

11 + 12 =

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی