انتخاب برگه

MCL31 Dermablate

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

شرکت Asclepion اولین شرکتی است که موفق شد در سال 1995 میلادی لیزر Er:Yag را با کاربرد پوست و زیبایی طراحی و به جامعه درماتولوژی معرفی نماید و در حال حاضر بیشترین تعداد نصب لیزر Er:Yag در دنیا متعلق به این شرکت می‌باشد.
دستگاه MCL31 اولین و تنها لیزر Er:Yag در دنیا است که دارای مد Cold ablation جهت لایه‌برداری سرد و بدون اثرات حرارتی و همچنین مد Hot ablation برای لایه‌برداری با اثر حرارتی و Coagulate نمودن خونریزی ناحیه درمان است.
MCL31 مجهز به سیستم هوشمند تعیین میزان عمق نفوذ لیزر در بافت می‌باشد که کمک زیادی به افزایش دقت درمان و کاهش اثرات جانبی آن دارد. این دستگاه با طراحی ارگونومیک مهندسین Asclepion آلمان دارای یک مکنده دود کارآمد بوده تا همزمان با انجام درمان، دود و ذرات ناشی از ablation را جذب و از انتشار آن در محیط جلوگیری نماید.
1-لیزر اربیوم-یاگ از نوع لیزرهای جامد است و دارای طول موج 2940 نانومتر می باشد. بیشترین جذب این لیزر، آب می باشد. این لیزر در لایه برداری ظریف پوست (resurfacing) کاربرد دارد که نسبت به لیزر Co2 برای برطرف کردن چین و چروک های پوستی دقیق تر عمل می کند و باعث ایجاد صدمات کمتری به بافتهای اطراف می شود. همچنین زمان بهبود پس از درمان با لیزر اربیوم-یاگ کوتاهتر از درمان با لیزر Co2 است ولی در مقایسه با لیزر Co2 انعقاد کمتری ایجاد می کند و لذا لایه برداری با خونریزی همراه است.
2-دستگاه ER:YAG Fractionalساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا, با طول موج 2940nm و ماکزیمم انرژی 2.5j.
3-ماکزیمم فلوئنس دستگاه معادل 250j/cm².
4-در هندپیس استاندارد spot size: 1-6mm و در هندپیس optional دارای spot size: 8-12mm است.
5-مجهز به هندپیس fractional با Spot size=13×13 mm و قابلیت تغییر مقدار coverage از 15 تا 25 درصد.
6-فرکانس از1Hz تا 20Hz.
7-دارای عرض پالس های 600ms , 300ms , 100ms و 1000ms .
8-مجهز به سیستم Smoke evacuator داخلی جهت مکش دود و تمیز کردن تمامی آینه ها و لنزهای داخل دستگاه.
9- قابلیت تنظیم پارامترها از طریق فوت پدال.
10-قابلیت تنظیم پارامتر ها با Ipad.
11-دارای 3 مد:ablation, therm, microspot.
12-بیم خروجی لیزر کاملا یکنواخت.

Wrinkles (Lentigines (simplex or senile Nevi spili Stepped scars Syringomas Xanthelasmas Adenoma sebaceum Acne scars Becker nevi Cafe au-lait spots (Epidermal nevi (soft (Exophytic scars (flat scars , no kleoids

درخواست

موضوع

13 + 3 =

fa_IRفارسی