انتخاب برگه

Multidiode Surgical 30

شرکت سازنده : INTERmedic

کشور سازنده : سوئیس / Swiss

دستگاه Multidiode Surgical 30 آخرین نو‌آوری شرکت Intermedic اسپانیا در زمینه تولید لیپولیزر است که علاوه بر دقت بالا، ایمنی لازم را برای پزشک و بیمار فراهم نموده است.
لیزر (980nm) با اثر حرارتی موجب تخریب سلول‌های چربی شده و بافت چربی را به حالت مایع در می‌آورد، این اثر حرارتی لیزر از یک سو باعث انعقاد عروق کوچک میان بافتی شده و خونریزی را کاهش داده و از سوی دیگر در سطح پوست باعث تحریک کلاژن و نهایتاً تایتنینگ پوست می‌گردد.
این دستگاه دارای دو مزیت منحصر به فرد نسبت به سایر لیزرهای دیود است. مزیت اول استفاده از تکنولوژی In Sensor در داخل هندپیس دستگاه می‌باشد که خطر سوختگی بیمار در حین عمل را از بین می‌برد این تکنولوژی باعث می‌شود تا در صورت توقف حرکت دست پزشک در هنگام عمل، تابش لیزر متوقف شده و از تمرکز حرارت در یک نقطه که باعث ایجاد سوختگی می‌شود جلوگیری می‌نماید. مزیت دوم استفاده از سنسور اندازه‌گیری انرژی خروجی در حین عمل می‌باشد و همواره می‌توان از میزان انرژی خروجی لیزر در هندپیس مطلع بود.
دستگاه Multidiode Surgical 30 علاوه بر مد LipoLaser دارای مدهای Surgical ، Endo Vascular و Precutenecus می‌باشد.
1-دستگاه diode laser ساخت کمپانی InterMedic اسپانیا دارای تاییدیهFDA آمریکا و CE اروپا, با طول موج 980nm و توان  1 تا 30 وات.
2-دارای مدهای CW, single pulse , repeat pulse.
3-مجهز به هندپیس In sensor جهت انجام لیپولیز با ضریب اطمینان بالا :همانطور که می‌دانیم یکی از عوارض اکثر دستگاه های لیپولیزر خطر ایجاد نکروز و سوختگی در سطح پوست بیمار است که معمولا این عارضه زمانی ایجاد می‌شود که حرکت دست پزشک برای چند لحظه متوقف شده و تابش مداوم نور لیزر به یک ناحیه موجب ایجاد سوختگی و نکروز می‌شود. در این دستگاه با استفاده از IN SENSOR با متوقف شدن حرکت دست پزشک تابش لیزر نیز به صورت خودکار متوقف می‌شود و خطر سوختگی حذف خواهد شد.
4- سنسور کالیبریشن: یکی از مزایای این دستگاه تعبیه سنسوری است که توان نور لیزر خروجی از فیبر را اندازه گیری می‌کند. دلیل استفاده از این سنسور این است که با وجود در نظر گرفتن سنسوری برای چک کردن توان خروجی از داخل دستگاه ممکن است توان نور لیزر خروجی از فیبر با توان اندازه گیری شده در داخل دستگاه یکسان نباشد و به دلیل احتمال وجود مشکل در فیبر انتقال دهنده نور لیزر توان خروجی بیشتر یا کمتر از میزان تنظیم شده باشد. بنابراین با چک کردن توان خروجی فیبر می‌توان از بروز عوارض جانبی مانند نکروز و یا کاهش اثر بخشی درمان به دلیل پایین بودن توان خروجی از فیبر جلوگیری کرد.
5-قابلیت استفاده در general surgery, dermatology, endo vascular , lipolaser با چهار نرم افزار مختلف و کانولا و فیبر های تخصصی.
6-مجهز به دایود کم توان جهت ایجاد پرتو راهنما.
7-دارای برنامه های مورد نیاز جهت انجام لیپولیز بصورت پیش فرض در داخل نرم افزار دستگاه برای تعیین مقدار انرژی و توان لازم لیزر برای درمان هر ناحیه مختلف.
8-مجهز به دماسنج مادون قرمز جهت کنترل دمای سطح پوست توسط پزشک حین انجام عمل.
9- MULTI DIODE SURGERY 30 با در نظر گرفتن مد مخصوص جراحی در نرم افزار خود و تعبیه هندپیسی مجزا و همچنین پروتکل درمانی مشخص، می‌توان بیماری‌هایی مثل Hypertrophic scars, cheloids Warts و Hemangioma plane را درمان نمود.

  • Lipo Laser
  • Skin Tightening
  • Skin Rejuvenation
  • Vascular Lesions
  • Endo Vascular
  • General Surgery
درخواست

موضوع

5 + 3 =

fa_IRفارسی