QuadroStar

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

QuadroStar Yellow نسل جدید لیزرهای ضایعات عروقی است، این دستگاه با تولید طول موج (577 nm) که بیشترین جذب در هموگلوبین را دارد جدیدترین تکنولوژی برای درمان انواع ضایعات عروقی به حساب می‌آید.
این دستگاه با تکنولوژی انحصاری HOPSL توسط مهندسین شرکت Asclepion آلمان تولید شده و توانسته است یکی از معضلات لیزرهای PDL که هزینه بسیار بالای وسایل مصرفی آن می‌باشد را حل نماید بطوریکه هیچ گونه ماده مصرفی در این دستگاه استفاده نمی‌شود.
اسکنر تعبیه شده برای این دستگاه امکان درمان سریع و مطمئنی را فراهم می‌آورد. این اسکنر مجهز به کولینگ بوده و لیزر را با الگوهای متنوع به سطح پوست تابش می‌دهد.
QuadroStar Yellow دارای دو مزیت بسیار مهم می‌باشد. یکی کمترین میزان جذب در ملانین و دیگری بیشترین میزان جذب در هموگلوبین که موجب کاهش فوق‌العاده آسیب‌های پوستی و بیشترین تاثیر درمانی با کمترین میزان انرژی برای درمان ضایعات عروقی می‌باشد.
1- این نوع لیزر از تکنولوژی پیشرفته HOPSL استفاده می نماید. با کمک این تکنولوژی طول موج های532 و577 نانومتر تولید می شود که با توجه به جذب بالا در هموگلوبین در درمان ضایعات عروقی مانند Telangiectasia, Port wine Hemangioma و غیره بیشترین تاثیر را دارد.
2- لیزر dye از نوع لیزرهای مایع است که ماده فعال محلول مایع مواد آلی رنگی می باشد که طول موج 585 و 595 نانومتر را تولید می کند. این لیزرها ، دارای رژیم های تابش پیوسته و پالس (حتی پالس های بسیار کوتاه) می باشند. کروموفور هدف این لیزر در هموگلوبین می باشد و این لیزر برای درمان انواع ضایعات عروقی مانند خال شرابی (ماه گرفتگی)، تلانژکتازی صورت (رگهای نازک پوستی)، همانژیومهای نوزادی و قرمزی صورت و گردن به کار می رود . اخیرا، با توجه به توانایی تولید طول موج 577 نانومتر توسط لیزر دایود، از این لیزر برای کاربردهای ضایعات عروقی همانند PDL می توان بهره برد. با بهره گیری از تکنیک لیزر دیود، تمامی هزینه های مربوط به قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش دستگاه نسبت به سایر لیزرهای PDL کاملا حذف می گردد.
3-دستگاه لیزر Diode ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا، با طول موج 577nm و بیشترین مقدار جذب در هموگلوبین جهت درمان ضایعات Vascular
4-دارای ماکزیمم توان 5W
5-دارای هندپیس استاندارد با Spot Size = 1mm
6-دارای هندپیس 0.5mm , 1.5mm , 2mm به صورت Optional
7-مجهز به اسکنر با سایز اسکن 15×15 میلیمترمربع و سایز Spot = 1mm جهت درمان سریع و بدون عوارض
8-درمان دقیق و ایمن به خاطر یکنواخت بودن کامل بیم خروجی
9-دارای کولینگ متصل شده روی دستگاه جهت کاهش خطر عوارض جانبی

Telangiectasia Couperosis Spider Nevus Cherry angioma Venous lake Hemangioma Port wine stains Little red leg veins Warts Sebaceous hyperplasia
درخواست

موضوع

15 + 10 =

fa_IRفارسی