TattooStar

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

TattooStar Combo یک دستگاه بی‌نظیر با گستره وسیعی از انواع لیزر‌های موثر جهت درمان ضایعات پیگمانته و تاتوها است که با اتکاء به توان بالای مهندسی شرکت Asclepion آلمان طراحی و ساخته شده است. TattooStar Combo با داشتن چهار طول موج Dye, Nd:YAG, KTP, Ruby یک انتخاب استثنائی برای برداشت انواع Tattoo و درمان ضایعات پیگمانته می‌باشد. TattoStar Combo کاملترین دستگاه در دنیا جهت درمان ضایعات پیگمانته به حساب می‌آید.
1. این لیزر از نوع حالت جامد و از خانواده لیزرهای Nd-YAG با طول موج 1064 نانومتر می باشد. کاربرد خاص لیزرهای کیوسوئیچ، برداشتن تاتو و پیگمانهای پوستی می باشد. این لیزر دارای پیک جذبی در هموگلوبین خون است، بنابراین هموگلوبین خون انرژی بیشتری را نسبت به بافتهای اطراف جذب می کند و رگهای خونی می توانند بدون ایجاد صدمه به پوست انعقاد یابند.
2. لیزر Ruby قدیمی ترین لیزر ساخت بشر می باشد و از نوع لیزرهای جامد است که از کریستال یاقوت برای لیزر استفاده می شود. نور حاصل از لیزر یاقوت به رنگ قرمز تیره و بصورت پالس با طول موج 694 نانومتر انتشار می یابد. کروموفور این لیزر، ملانین می باشد. از این لیزر در برداشتن موهای زائد نیز میتوان بهره برد که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور، از عرض پالس کم در محدوده Q-Switched این لیزر در برداشت برخی از رنگهای تاتو می توان استفاده کرد.
3. لیزرKTP از نوع حالت جامد و با طول موج 532 نانومتر می باشدکه از کریستال پتاسیم-تیتانیل-فسفات تشکیل شده است که سبب دو برابر کردن فرکانس لیزرها می شود. کریستال KTP با بیم تولید شده توسط لیزر Nd:Yag در تماس قرار می گیرد که سبب دو برابر کردن فرکانس Q-Switched می شود و باعث تولید نور سبز رنگ در محدوده نور مرئی می شود. بیشترین جذب این نوع لیزر در هموگلوبین می باشد. بیشترین کاربرد این لیزر در درمان تاتو و پیگمانته ها و وسکولار می باشد.
4. لیزر dye از نوع لیزرهای مایع است که ماده فعال محلول مایع مواد آلی رنگی می باشد که طول موج 585 و 595 نانومتر را تولید می کند. این لیزرها ، دارای رژیم های تابش پیوسته و پالس (حتی پالس های بسیار کوتاه) می باشند. کروموفور هدف این لیزر در هموگلوبین می باشد و این لیزر برای درمان انواع ضایعات عروقی و برداشت یک سری از رنگهای تاتو به کار می رود.
5. دستگاه لیزر,Ruby Q-switched ND-YAG ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا, با طول موج های 532nm , 1064 nm , Dye=585nm و Ruby=694nm.

  برداشت انواع تاتوهای رنگی درمان ضایعات پیگمانته برداشت آرایش‌های دائمی فرکشنال لیزر تراپی درمان ملاسما
درخواست

موضوع

9 + 3 =

fa_IRفارسی