بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

در دوران جوانی ، پوست صورت ما معمولاً صاف و سفت است. با افزایش سن ، اثرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، گرانش زمین و استرس و … در چهره ما نشان داده می شود. از بین رفتن کلاژن و الاستین باعث خشک شدن ، نازک تر شدن و کاهش قابلیت کشش در پوست می شود. چین های عمیق بین بینی و دهان شکل می گیرد ، خطوط فک تناسب خود را از دست می دهند. پوست های شل و چین های روی گردن به مرور ظاهر می شود. مشخصه های صورت ناگهان کمی مبهم می شود و دیگر آنقدر مشخص نیست.

همه ساله تقاضا برای روش های زیبایی غیر جراحی که می تواند علائم پیری را از بین ببرد ، افزایش می یابد. زنان و مردان بیشتر از پیش به دنبال روش های با تهاجم کمتر و کم خطر برای کاهش سرعت روند پیری هستند.

اکنون می توان با تکنیکی جدید و غیر جراحی و استفاده از نخ های آپتوس با آثار پیری پوست مقابله کرد. این روش جدید جوایز متعددی در اروپا کسب کرده است که از آن جمله می توان به بهترین روش در بازسازی نقایص صورت اشاره کرد.

لیفت صورت با نخ APTOS روشی برای لیفت بافت های صورت و سفت کردن پوست شل بدون انجام عمل جراحی تهاجمی است. در روش APTOS ، یک پزشک متخصص آموزش دیده بافت های خمیده صورت و گردن را محکم می کند و سپس نخ ها را با دقت در نواحی از پیش تعیین شده قرار می دهد تا از بافت های زیرین محافظت کرده و لیفت را حفظ کند.

بهترین روش برای لیفت صورت

بهترین روش برای لیفت صورت

شما بلافاصله یک اثر لیفت واضح را مشاهده می کنید که به دنبال آن طی چند هفته آینده پوست صاف و جوان تر به نظر می رسد. این روش در کمتر از یک ساعت و با بی حسی موضعی انجام می شود که زخمی هم ایجاد نمی کند.

مواد قابل جذب در نخ آپتوس به تدریج در 1 تا 2 سال جذب می شوند. این نخ ها طولانی ترین ماندگاری را در نخ های موجود در بازار دارند. همه نخ ها می توانند مقادیر مختلفی از کلاژن “بالغ” نوع 1 تولید کنند ، اما نخ های APTOS همچنین می توانند کلاژن “جوان” نوع 3 را تولید کنند که به پوست لطافت و شادابی می بخشد ، و الاستین که قابلیت ارتجاعی را فراهم کرده و پوست را محکم نگه می دارد. پس از جذب شدن نخ ها ، زنجیره ای از کلاژن و الاستین جدید را برای ترمیم مجدد پوست و کند شدن روند پیری پوست پشت سر می گذارند.
از نخ های لیفت APTOS می توان برای درمان مناطق مختلفی از بدن استفاده کرد. از بین بردن چین و چروکهای عمودی پیشانی تا لیفت کردن قسمت جلویی و بیرونی ابروها و بازگرداندن حجم به گونه ها همگی از کارکردهای این نخ هستند. نخ های آپتوس همچنین می توانند خطوط اطراف دهان را صاف کرده و پوست های افتاده را در زیر فک پایین محکم کنند ، قسمت های مختلف بدن را لیفت کرده و جوان سازی کنند.

مزایای استفاده از نخ لیفت آپتوس

– لیفت و احیا پوست
– روشی با حداقل تهاجم که تحت بی حسی موضعی انجام می شود
– مدت زمان کوتاه این روش که کمتر از یک ساعت طول می کشد
– نتیجه این روش بلافاصله مشهود است
– کوتاه تر بودن دوران نقاهت
– رشد کلاژن جدید نوع 1 ، نوع 3 و رشد الاستین و افزایش میکروسیرکولاسیون و گردش خون
– ماندگاری نتیجه

Mehrashkar Company, مهرآشکار گستر تأمین کننده و وارد کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و زیبایی زنان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیرید و یا به آدرس

مشاوره قبل از انجام لیفت صورت

مشاوره قبل از انجام این روش ضروری است. بهترین کاندیداها برای لیفتینگ صورت با نخ بین 35 تا 55 سال هستند و کیفیت پوستی نسبتاً خوب دارند و پوست کمی آویزان است. اگر میزان شل بودن پوست شدید باشد ، جراحی ممکن است بهترین گزینه باشد.

طیف گسترده ای از روش های لیفت با نخ Aptos برای قسمت های مختلف صورت و بدن در دسترس است.

لیفتینگ می تواند با پرکننده های پوستی ، تزریق بوتاکس و دستگاه های اولتراسوند و لیزر برای دستیابی به نتایج بهبود یافته ترکیب شود.

روش کار با نخ های آپتوس

– استفاده از نخ های آپتوس حدود 40 دقیقه زمان می برد. اکثر افراد قادرند 1-2 روز بعد از عمل فعالیت های روزانه خود را آغاز کنند.
– این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود. اما هر بیمار آستانه درد متفاوتی دارد. در صورت وجود هرگونه ناراحتی به پزشک اطلاع دهید تا بتواند بی حسی بیشتری را تزریق کند.
– برای بیمارانی که نیاز به استفاده از چندین نخ لیفت دارند، موضوع می تواند کمی پیچیده تر باشد و ممکن است ناراحتی بیشتری ایجاد کند.
– درمان با نخ آپتوس معمولاً درمانی ساده و به دور از پیچیدگی است و می تواند با سایر روشهای زیبایی شناسی ترکیب شود.

منبع : https://www.sydneywestbeauty.com.au/aptos-thread-face—neck-lift.html

Latest Post

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر ژولیت

Urinary Incontinence Treatment by Juliet

Urinary incontinence, is a common problem in women. There are various treatment way. In this article we consider treatment of this problem with Juliet laser.

لیفت صورت با نخ APTOS

Face Lift with APTOS

The use of APTOS threads is simple, with insertion of the threads in the desired positions with a long injection needle as a guide.

عوارض لیزر موهای زائد

Side Effects of Laser Hair Removal

Laser hair removal is popular with people wanting a solution to hair removal that is more permanent than some other methods. .

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 11 =

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish