انتخاب برگه
دستگاه Liposat

دستگاه Liposat

body-jet<br />

دستگاه body-jet

دستگاه body-jet evo

دستگاه body-jet evo

لیپوساکشن از محبوب‌ترین روش‌های جراحی زیبایی است که موجب حذف چربی‌ها در قسمت‌های مختلف بدن می‌شود. لیپوساکشن برای افرادی مناسب است که از اضافه وزن بالایی برخوردار هستند و در بخش‌های مختلف بدن چربی‌ها بیش از حد تجمع یافته‌اند. عمل لیپوساکشن با استفاده از دستگاه‌های گوناگون صورت می‌گیرد که هر یک از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. اگر می‌خواهید بدانید دستگاه لیپوساکشن چیست و انواع آن کدام هستند تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

دستگاه لیپوساکشن چیست و چگونه عمل می‌کند؟

لیپوساکشن نوعی عمل جراحی زیبایی است که چربی‌ها را در قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، باسن، سینه، بازو، پشت، ران، ساق پا، مچ پا، غبغب، چانه و گردن به طور موضعی از بین می‌برد. دستگاه لیپوساکشن مجهز به ساکشن است که از طریق آن چربی‌ها را از نقاط مختلف بدن خارج می‌کند.

این روش نتیجه فوق‌العاده‌ای در از بین بردن چربی‌ها به طور دائمی دارد؛ اما در صورتی که رژیم غذایی و موارد مراقبتی را رعایت نکنید احتمال بازگشت وزن و تجمع چربی‌ها وجود دارد. انواع دستگاه‌های لیپوساکشن مجهز به تکنولوژی دارای پروب­‌های لیزری هستند که به ایجاد لیپولیز گرمایی می‌پردازند و از این طریق سلول‌های چربی را تخریب می‌کنند. این دستگاه کم تهاجمی بوده و با کمترین خونریزی و عوارض باعث فرم دهی و زیبایی قسمت‌های مختلف بدن می‌شود.

دستگاه لیپوساکشن چیست و چگونه عمل می‌کند؟

انواع دستگاه لیپوساکشن

انواع دستگاه‌های لیپوساکشن ویژگی‌های منحصربه‌فرد و تکنولوژی متفاوتی دارند که عبارتند از:

دستگاه پال

دستگاه پال

دستگاه لیپوساکشن قدرتی یا پال یکی از کاربردی‌ترین و بهترین دستگاه لیپوساکشن در کلینیک‌ها است که کاربری بسیار آسانی دارد. این دستگاه به طور موضعی و با دقت بسیار بالا چربی‌ها را به طور کامل خارج می‌کند. همچنین دستگاه لیپوساکشن مجهز به کانولا یا لوله لیپوساکشن است که وارد محل موردنظر می‌شود و چربی‌ها را تخریب می‌کند.

در واقع دستگاه بین بافت‌های چربی ارتعاش ایجاد می‌کند و پس از خرد کردن سلول‌های چربی باعث تخلیه آنها می‌شود. لوله دستگاه بسیار منعطف بوده و می‌تواند به سمت عقب و جلو حرکت داده شود. این دستگاه نه تنها برای حذف سلول‌های چربی سطحی بلکه برای سلول‌های چربی عمیق نیز کاربرد دارد که ورزش و رژیم غذایی نمی‌توانند به آنها غلبه کنند.

لاغری با خرید دستگاه لیپوساکشن پال بهترین نتیجه را در پی دارد و جراحان پلاستیک و زیبایی به‌منظور پیکرتراشی مراجعین از این دستگاه استفاده می‌کنند. لیپوساکشن پال روشی بسیار سریع برای حذف چربی‌ها است و بیش از ۳۰ درصد چربی‌ها را از بدن خارج می‌کند. این روش بسیار ایمن بوده و بدون آسیب زدن به بافت‌های اطراف ناحیه تحت درمان بافت‌های چربی را از بین می‌برد. قسمت‌هایی از بدن مانند شکم، سینه آقایان و ران داخلی که دشوار هستند با این دستگاه به راحتی چربی‌زدایی می‌شوند.

دستگاه ویزر

دستگاه ویزر

دستگاه لیپوساکشن ویزر از روش‌های کم تهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است که با استفاده از امواج فراصوت سلول‌های چربی را از بین می‌برد. این دستگاه برای بسیاری از نواحی بدن مانند ران‌ها، بازوها، باسن و شکم استفاده می‌شود و به طور دقیق و دائمی بافت چربی را تخریب می‌کند. این دستگاه پیکرتراشی از بهترین روش‌های جایگزین لیپوساکشن سنتی است و برای شکستن سلول‌های چربی از انرژی اولتراسوند استفاده می‌کند.

در واقع این دستگاه را با نام دستگاه لیپوساکشن اولتراسونیک نیز می‌شناسند و فرکانس امواج تولید شده توسط آن حدود ۴۰ هزار هرتز است. برای کار با این دستگاه ابتدا از بی‌حسی موضعی در محل موردنظر استفاده می‌شود و سپس برش‌های کوچکی در آن به وجود می‌آید. سپس لوله‌های کانولا از طریق برش‌ها وارد بدن می‌شوند و با ایجاد ارتعاش میان سلول‌های چربی آنها را به قطعات کوچک تبدیل می‌کنند.

پس از آن چربی‌ها از کانولا خارج می‌شوند و عمل چربی‌زدایی انجام خواهد شد. به دلیل استفاده از امواج اولتراسوند نتیجه این روش لیپوساکشن طبیعی‌تر جلوه می‌کند و برای چربی‌زدایی مناطق خاص مناسب است. دستگاه پیکرتراشی ویزر از بهترین دستگاه‌ها در کلینیک‌های جراحی پلاستیک و زیبایی است و کاربری بسیار راحتی دارد. این دستگاه در سرعت بالا حجم زیادی از چربی‌ها را تنها در یک جلسه خارج می‌کند و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

دستگاه لیپولیز

یکی دیگر از بهترین و جدیدترین دستگاه‌های لیپوساکشن به دستگاه لیپولیز تعلق می‌گیرد که با استفاده از لیزر موجب ذوب شدن چربی‌ها به طور موضعی می‌شود. به این منظور در ناحیه موردنظر از بی‌حسی استفاده می‌شود و یک سوراخ کوچک توسط جراح در آن به وجود می‌آید. سپس یک میله نازک به نام میکرو کانولا که دارای فیبر نوری است به زیر پوست وارد می‌شود و انرژی گرمایی لیزر به سلول‌های چربی برخورد می­کند.

در نتیجه سلول‌ها تجزیه می‌شوند و توسط ساکشن یا به طور طبیعی توسط متابولیسم بدن خارج می‌شوند. لیپولیز برای از بین بردن چربی‌ها در لایه‌های عمیق پوست مناسب است و بدون آسیب حجم زیادی از چربی‌ها را از بین می‌برد. لیپولیز برای بسیاری از قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، پهلو، بازو، ران، باسن، گردن، ساق پا، سینه آقایان و زانوها به کار می‌رود. همچنین برای رفع غبغب مناسب بوده و به‌عنوان بهترین دستگاه لیپوساکشن غبغب به شمار می‌رود.

دستگاه لیپولیز

قیمت دستگاه لیپوساکشن

این دستگاه ها قیمت‌های بسیار متفاوتی دارد که به‌خاطر تنوع در مدل و برندهای عرضه‌کننده است. طیف وسیعی از دستگاه‌های لیپوساکشن در بازار موجود هستند که هر کدام از نظر آپشن‌ها و ویژگی‌هایی که دارند با یکدیگر دارای تفاوت قیمت هستند. نوسانات ارز باعث تغییر مداوم در قیمت فروش دستگاه لیپوساکشن می‌شود و نمی‌توان هم اکنون قیمت دقیقی برای آن ارائه داد. مشتریان عزیز جهت استعلام قیمت دستگاه لیپوساکشن غبغب و انواع دستگاه‌های موجود می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی موجود با کارشناسان ما تماس بگیرند.

خرید دستگاه لیپوساکشن

دستگاه لیپوساکشن در انواع مدل‌ها عرضه می‌شود و پزشکان و تکنسین‌های عزیز برای مجهز کردن کلینیک‌های خود می‌توانند مطابق با نیاز خود به انتخاب یکی از این دستگاه‌ها روی بیاورند. خرید دستگاه لیپوساکشن برای خریداران عزیز در سراسر کشور به طور اینترنتی امکان‌پذیر است و انواع دستگاه‌ها دارای گواهینامه از سازمان‌های معتبر هستند؛ بنابراین با خیال راحت و با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید دستگاه موردنظر خود را تهیه کنید.

fa_IRفارسی