انتخاب برگه
مدیواستار

دستگاه مدیواستار

تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفت می باشد و هر روزه شاهد یک دستگاه جدید لیزر با قابلیت های بالاتری می باشیم. در حال حاضر دستگاه پر قدرت با تکنولوژی دایود در زمینه زیبایی با نام مدیواستار یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه لیزر موهای زائد ، درمان واریس صورت و … می باشد.

دستگاه مدیواستار کاملاً برای رنگ پوست تیره مناسب و موثر بوده و درصد رضایت بیماران بسیار بالا می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیریدو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

لیزر موهای زائد برای پوست تیره

این دستگاه که عملکرد ساده ای دارد می تواند توسط کاربرانی که تجربه خیلی بالایی ندارند هم مورد استفاده قرار گیرد. کارکرد این دستگاه برای لیزر موهای زائد در چند مرحله ساده انجام می گیرد. دسته این دستگاه با طراحی منحصر به فردی که دارد در طول موج های مختلف کار می کند. این مورد به اپراتور این امکان را می دهد تا بر اساس رنگ پوست بیماران، قدرت تطبیق پذیری بیشتری داشته باشد.

بسیاری از دستگاه های لیزر موهای زائد تنها مناسب افراد با پوست روشن می باشند و برای افرادی که پوست تیره دارند دستگاه موثر و کارامد به ندرت پیدا می شود. دستگاه مدیواستار کاملاً برای رنگ پوست تیره مناسب و موثر بوده و درصد رضایت بیماران بسیار بالا می باشد.

دسته پیش رفته دستگاه با سری خنک کننده، انعطاف پذیری بالایی در درمان نواحی سخت مانند پشت لب، خط بیکینی و … دارد. سری خنک کننده به طور موثری لایه اپیدرم را قبل از تاباندن اشعه لیزر، خنک می کند و به این دلیل از احتمال سوختگی پوست و تاول زدن می کاهد. در نتیجه هم بیمار و هم اپراتور در طول فرایند لیزر درد ، ناراحتی و مشکل خاصی ندارند. همچنین یک سیستم نظارتی در سری دستگاه وجود دارد که درجه خنکی را می سنجد و همواره دمای سطح پوست را پایین نگه می دارد و درمان راحت و بی دردسری برای انواع رنگ پوست ها فراهم می آورد.

درمان واریس با لیزر مدیواستار

رگ های واریس به رگ های متورم، بالاآمده و بزرگ گفته می شود که در واقع علاوه بر تورم و بزرگی، پیچ خورده اند. این رگ ها معمولاً در پا ها وجود دارند و قابل مشاهده هستند.رگ های عنکبوتی از رگ های واریسی کوچکتر بوده و به رنگ های قرمز، بنفش و آبی می باشند. این رگ ها دچار پیچش شده اند و به راحتی در پا و صورت قابل مشاهده هستند.

دستگاه مدیواستار علاوه بر لیزر موهای زائد می تواند عروق سطحی نمایان یا واریس های موجود در پا و صورت و … را درمان کند. این نوع درمان نیازی به بی حسی نداشته و کاملاً بدون درد و غیر تهاجمی می باشد.

منبع: http://www.asclepion.com/asclepion_product/mediostar-next-pro/?lang=us

مطالب مرتبط

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بدون شک لیزر موهای زائد بهترین و ایمن ترین روش برای رهایی از موهای زائد بدن محسوب می­شود که در چند سال گذشته بسیار متداول شده است. اما ممکن است با این پرسش­های مواجه شوید که مراقبت­های بعد از اولین جلسه لیزر چگونه است؟ تا چند ساعت بعد...

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد راه حلی محبوب برای برداشتن موهای زائد است که از سایر روش های از بین بردن موهای زائد تاثیری طولانی مدت تر دارد. استفاده از لیزر موهای زائد با متوقف کردن رشد فولیکول های مو به از بین بردن موهای زائد می انجامد. برخی از متقاضیان لیزر...

لیزر موهای زائد در دوران شیردهی

لیزر موهای زائد در دوران شیردهی

حدوداً چند ماهی که از زایمان می گذرد، مادر به روال عادی و زندگی روزمره خود باز می گردد. شاید قصد داشته باشد که درمان با لیزر موهای زائد را از سر بگیرد و این سوال برای فرد مطرح شود که آیا لیزر موهای زائد در دوران شیردهی بی خطر است؟ آیا لیزر بر نوزاد تاثیر منفی می...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی