انتخاب برگه
دستگاه لیپوست

لیپوست

liposat  یکی از بهترین دستگاه های لاغری و پیکر تراشی است . پیکر تراشی با استفاده از دستگاه لیپوست ساخت شرکت مولر آلمان، روشی دقیق و نوین برای جراحی زیبایی لاغری می باشد. این روش نوین به دلیل داشتن مزایای بسیار نسبت به دستگاه های مشابه، طی سال های اخیر جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است.

لاغری لیپوست

در زیر برخی از قابلیت های دستگاه و مزیت های این روش آورده شده است:

  • عوارض جانبی مانند آمبولی، حالت تهوع و … در این روش بسیار کمتر دیده شده است.
  • این جراحی با بی حسی موضعی بیمار صورت می گیرد و نیازی به بیهوشی کامل نیست و بیمار می تواند در طول جراحی بیدار باشد؛ در نتیجه به دلیل عدم نیاز به بیهوشی کامل، خطرات ناشی از آن نیز وجود ندارد.
  • درد پس از جراحی در این روش، بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.
  • برش های بسیار کوچکی روی پوست ایجاد می شود و خونریزی خیلی محدود است.
این روش نوین به دلیل داشتن مزایای بسیار نسبت به دستگاه های مشابه، طی سال های اخیر جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است.برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیریدو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .
 • دستگاه مجهز به ابزار دقیق و ظریفی است که امکان یک جراحی با خونریزی بسیار کم و در مواردی بدون خونریزی را فراهم می کند.
 • هندپیس دستگاه دارای وزن متعادل، شکل استاندارد و مناسب دست انسان می باشد و همچنین لرزش آن بسیار کم است در نتیجه پزشک می تواند بدون نیاز به اعمال نیرو یا فشار زیاد به آن، ساعت ها با دقت بالا و بدون خستگی کار کند.
 • چربی های خارج شده از بدن بیمار سالم و زنده هستند( هیچ آسیبی به غشا سلولی آنها وارد نشده ) و پزشک می تواند آن ها را به هر قسمت بیمار که لازم باشد مانند گونه، سینه، باسن، پشت دست و … تزریق کند.
 • عملکرد دستگاه ملایم بوده و جراحی همگنی را به وجود می آورد.
 • دستگاه ساخت کشور آلمان و دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا  می باشد.
 • عملکرد دستگاه liposat  به گونه ای است که با استفاده از تزریق و استفاده همزمان از سیستم ساکشن و ویبریشن، بافت چربی زنده را از موضع مشخصی بیرون می کشد.

مطالب مرتبط

بادی جت (Body- Jet)

بادی جت (Body- Jet)

لیپوساکشن با بادی جت (Body- Jet) و مزایای آن لیپوساکشن با بادی جت  (Body- Jet)از جمله روش های لاغری با کمترین میزان تهاجم است که در آن با استفاده از نیروی آب، چربی های اضافی برداشته می شود و در نتیجه بدن به فرم دلخواه می رسد. این روش برای لاغری های موضعی به خصوص زمانی...

بهترین دستگاه برای لاغری موضعی

بهترین دستگاه برای لاغری موضعی

انتخاب دستگاه برای لاغری موضعی به نیاز بیمار بستگی دارد و با توجه به مشکل او روش درمانی تغییر می‌کند. در این مقاله تعدادی از دستگاه‌های لاغری موضعی را معرفی می‌کنیم تا متقاضیان بتوانند بهترین دستگاه برای لاغری موضعی را شناسایی کنند.  لاغری موضعی با دستگاه Body Jet...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی