انتخاب برگه

MeDioStar Monolith

تکنولوژی : (High Power Diode Laser (hair removal

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

شرکت اسکلپيون با تکيه بر تجربه 40 ساله خود در اختراع و توليد انواع ليزرهاي پزشکي و همکاري نزديک با شرکت ZEISS، نسل جديد ليزرهاي MeDioStar را با نام Monolith توليد نموده است تا تمامي نیازهای لازم براي درمان موهاي زائد را برآورده نمايد.

افزايش کارايي، سرعت عمل و سهولت درمان از بارزترين مشخصه‌هاي زبان طراحي MeDioStar Monolith است. مجهز بودن به بزرگترین هندپیس حال حاضر جهان با Spot Size (10 cm2) و امکان نصب همزمان دو هندپيس با Spot Size و طول موج‌هاي مختلف، موجب افزایش قابلیت‌های این لیزر شده است. توان فوق العاده MeDioStar Monolith و سرعت شات بالای آن، درمانی سریع و مؤثر را برای بیماران به ارمغان می‌آورد. تمامی این موارد به همراه طراحی لوکس و مدرن و به کارگیری یک صفحه نمايش بزرگ 1/10 اينچي با زاويه مناسب نسبت به اپراتور، با منوها و مدهای درمانی فوق‌العاده کاربردي، MeDioStar Monolith را تبديل به يک دستگاه بي‌رقيب نموده است تا هر آنچه را که از يک دستگاه ليزر مي‌خواهيد به شما ارائه دهد.

تنوع مدهاي درماني براي رفع موهاي زائد در تمام تایپ‌های پوستی، درمان آکنه، انجام جوانسازي، تايتنينگ و روشن نمودن پوست به همراه انتخاب ضخامت و ميزان تراکم مو، شرايطي را فراهم مي‌آورد که بهترين نتيجه درمان را از ليزرهاي MeDioStar Monolith دريافت نماييد.

خانواده ليزرهاي MeDioStar Monolith با توجه به آنچه که شما از درمان انتظار داريد با Spot Size و طول موج‌هاي مختلف در مدل‌هاي XL، L، M، S، Vascular و Alex ارائه شده است.

 

قابليت رفع موهاي زائد در تمام تيپ هاي پوستي درمان آکنه جوانسازي، تايتنينگ، روشن سازي پوست درمان ضايعات عروقي (انتخابي)
-->
دارای بزرگترین اسپات سایز10Cm2 تنوع در اسپات سایز از10Cm2-1 تنوع در طول موج  755nm ، 810nm و  940nm قابليت افزايش کاربري و تنوع درمان با اضافه نمودن هندپيس دارای مد درمانی بر اساس تراکم و ضخامت مو سرعت بالای درمان، بدون درد و سوختگی با استفاده از Mode Dynamic دارای Mode Static برای از بین بردن موهای مقاوم به درمان مجهز به تکنولوژي Wave Twin امکان تبديل هر شات ليزر به Pulse Single و Pulse Double درمان ضایعات عروقی با اضافه نمودن هندپیس Vascular مجهز به Pedal Foot بیسیم (انتخابی)
درخواست

موضوع

14 + 6 =

fa_IRفارسی