انتخاب برگه

NanoStar

تکنولوژی : Fractional Q-Switched Nd:Yag LaserQ-switched laser

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

شرکت Asclepion اولين شرکتي است که موفق شد در سال 1995 ميلادي ليزر Er:YAG را با کاربرد پوست و زيبايي طراحي و به جامعه درماتولوژي معرفي نمايد. امروزه نيز اين شرکت بار ديگر با اتکا به توان مهندسي بالاي خود و به کارگيري پيشرفته ترين متدها، موفق به توليد سري دستگاه هاي NanaStar گرديد.

سري خانواده NanoStar با داشتن يک الي سه طول موج همزمان و فناوري نوآورانه اش موجب انقلابي واقعي در صنعت ليزر هاي پوست و زيبايي در حوزه جوانسازي، رفع تتو و درمان ضايعات پيگمانته گرديد.اين دستگاه مي تواند طول موج هاي مختلف را به صورت جداکانه، متوالي و يا همزمان بتاباند که اين امر انعطاف پذيري بالا را در طول درمان کلينيکي تضمين مي کند و موجب افزايش کارايي و اثربخشي دستگاه مي شود.

سري خانواده NanoStar نه تنها براي خالکوبي هاي چند رنگ و ضايعات رنگي بلکه براي فرآيند جوانسازي نيز موثر است. اين خانواده با طراحي مدرن و استفاده از تکنولوژي شناخته شده Q-Switched، انتشار همزمان طول موج هاي متفاوت را ممکن مي سازد که موجب اثربخشي بيشتر و نتايج بهتر براي ضايعات رنگي مقاوم مانند لکه هاي آبي و سياه مي گردد. اين خانواده همچنين با داشتن هندپيس هاي مختلف (فرکشنال و بالکي) که در آن ها از تکنولوژي OptiBeam ll استفاده شده است، تابش پرتوهايي بسيار دقيق را براي ما تضمين ميکند و گزينه هاي انتخابي ما را جهت درمان افزايش مي دهد.

دستگاه NanoStar Y با داشتن طول موج هاي Nd:YAG 1064nm که بيشترين ميزان رضايت را در درمان پيگمانته به دليل عمق نفوذ بالا در بافت و جذب کم ملانين داشته است و همچنين Nd:YAG 532nm با جذب بالاي ملانين در پوست امکان رفع عميق ترين ملاسما ها را براي ما ممکن مي سازد. به همين دليل NanoStar Y وسيله اي ايده آل براي ابن نوع درمان هاي پوستي با حداکثر ايمني و بالاترين اثربخشي مي باشد.

.
-->
  • تشخيص اتوماتيک Spot Size
  • انرژي بالا با پالس هاي کوتاه نانو
  • تکنولوژي ترکيبي
  • طول موج هاي متفاوت با امکان انتشار همزمان
  • بدون نياز به کالاي مصرفي
  • داراي اسپات ليزري همگن
  • تنوع تنظيمات براي حداکثر انعطاف پذيري در حين درمان
  • داراي هندپيس مختلف با سايز هاي متفاوت:
هندپیس DF ا (Deep Fractional)  براي استفاده در پروسه ترميم زخم و لايه برداري هندپيس HC ا (High Coverage) براي درمان پيگمنتيشن و پيري پوست ناشي از نور آفتاب ویژگی و مزایا nanostar
درخواست

موضوع

8 + 12 =

fa_IRفارسی