انتخاب برگه

body-jet eco

تکنولوژی : Water Jet Assisted Liposuction

شرکت سازنده : human med

کشور سازنده : آلمان / Germany

دستگاه Body-jet eco که از تکنیک WAL استفاده می‌نماید، یک محصول منحصر به فرد در پیوند چربی به حساب می‌آید که توسط شرکت Human med آلمان طراحی و ساخته شده است. این دستگاه با کمک تکنولوژی پیشرفته Water Jet و با پاشش پالسی آب در جدار بافت چربی، سلول‌های چربی را با ظرافت از هم جدا کرده و به طور ملایم ساکشن می‌نماید. چربی جدا شده از بدن پس از ساکشن در یک محفظه استریل به نام Filler Collector غربال شده و بدون نیاز به سانتریفوژ آماده تزریق به دست، صورت ، سینه و … می‌باشد. از ویژگی های این تکنولوژی, درصد بالای سلولهای چربی زنده (بیش از 87%)است. که این موضوع باعث ماندگاری بالای چربی های تزریق شده در نواحی مختلف بدن می شود.

از دیگـر امکانـات eco jet-Body ساکشـن چربي هـاي اضافـه مناطـق کوچـک همچـون غبغـب و بـازو اسـت کـه بـه دلیـل داشـتن کانولا هـای مناسـب، بـه سـادگی توسـط پزشـک قابـل انجـام اسـت.

برداشت چربي به صورت زنده و تزريق آن به ساير اندام های بدن (دست، صورت، سينه و اندام تناسلي بانوان) لاغري موضعي در مناطق کوچک (غبغب، بازوها و ...)
-->
کمترين آسيب به بافت برداشت چربي با دقت و ظرافت بالا برداشت سلول چربي به صورت زنده و امکان تزريق در نواحی دیگر بدون نياز به بيهوشي کانولاهاي متنوع مجهز به Collector Filler براي جداسازي و غربال چربي جهت تزريق تسريع در عمل تزريق چربي قابليت اتصال به دستگاه graft-Q جهت استخراج سلول بنیادی از چربي به دست آمده
درخواست

موضوع

9 + 8 =

fa_IRفارسی