انتخاب برگه

Liposat

تکنولوژی : Power Assisted Liposuction

شرکت سازنده : Moller

کشور سازنده : آلمان / Germany

دستگاه Liposat که از تکنیک PAL استفاده می‌نماید یکی از مدرن ترین دستگاه‌های ساکشن چربی در دنیاست. این دستگاه توسط شرکت Moller آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر جدیدترین تکنیک پیکر تراشی (Lipo Sculpture) در ایران به حساب می آید. Liposat برخلاف سایر دستگاه‌هایی که دارای کمپرسور و صدای فراوان می‌باشند با استفاده از میکروموتور پیشرفته ساخت آلمان، وایبرشن مورد نیاز را در کانولا ایجاد می‌نماید و با کمترین میزان لرزش و فشار به کف دست، بافت چربی را همزمان پس از جداسازی، ساکشن می‌نماید. این مهم باعث می‌شود تا برخلاف سایر محصولات مشابه هیچ آسیبی به دست جراح وارد نشده و عمل را به راحتی انجام دهد.
این دستگاه شامل چهار قسمت‌ اصلی Vacusat جهت ساکشن ، Vibrasat برای جدا‌سازی چربی به وسیله وایبرشن، Liposat Infiltration Pump جهت تزریق همگن تامسنت و Heating Dish برای گرم نگه داشتن محلول تامسنت می‌باشد.

 

 پیکر تراشی و تناسب اندام ساکشن و حذف چربی‌های ناخواسته لاغری موضعی و کلی بدن
 
-->
عملکرد دستگاه به صورت الکتريکي و بدون صدا با استفاده از ميکروموتور هندپيس سبک با طراحي ارگونوميک جهت کاهش خستگي پزشک قابليت تنظيم دماي محلول تامیسنت، متناسب با دماي بدن بيمار بدون نياز به دستگاه هاي جانبي نظير کمپرسور هوا قابليت تنظيم ميزان وايبرشن هندپيس توسط Pedal Foot عدم نياز به بيهوشي
درخواست

موضوع

15 + 15 =

fa_IRفارسی