انتخاب برگه

body-jet

تکنولوژی : Water Jet Assisted Liposuction

شرکت سازنده : human med

کشور سازنده : آلمان / Germany

Body-jet یک دستگاه لیپوساکشن منحصر به فرد ساخت شرکت Human med آلمان است که از روش (WAL) و تکنولوژی Water Jet برای ساکشن چربی با کمترین عارضه بهره برده و بیش از 12 سال است که به طور وسیعی در کشورهای آمریکا ، کانادا و اروپا، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنولوژی به طور انحصاری متعلق به شرکت Human Med بوده و با استفاده از پاشش پالسی و قابل تنظیم آب در بین بافت چربی و به شکل کاملاً کنترل شده و ایمن، سلول‌های چربی را از هم جدا و همزمان ساکشن می‌نماید.
این دستگاه دارای یک Lipo Collector است. چربی پس از ساکشن وارد Lipo Collector شده و بدون نیاز به سانتریفیوژ جداسازی و غربال می‌شود. چربی‌های بدست آمده دارای بالاترین کیفیت جهت تزریق به سایر اندام‌های بدن همچون سینه، باسن، صورت و … می‌باشد.
طبق مقالات معتبر علمی، بیش از 87% سلول‌های چربی بدست آمده در این روش زنده بوده و بهترین چربی جهت تزریق با ماندگاری بالا به حساب می‌آید.

پيکرتراشي و تناسب اندام لاغري موضعي و کلي بدن تزريق چربي زنده به ساير اندام (سينه، باسن و ...)  
-->
کاهش مصرف تامیسنت توقف ترشح حداکثر 24 ساعت پس از عمل برداشت سلول چربي به صورت زنده و امکان تزريق مجدد درد و خونريزي کمتر و ريکاوري سريع بيمار نسبت به ساير روش ها بدون نياز به دستگاه هاي جانبي نظير کمپرسور هوا، پمپ تزريق و ساکشن قابليت ساکشن چربي به ميزان دلخواه پزشک در يک جلسه بدون محدوديت قابليت اتصال به دستگاه graft-Q جهت استخراج سلول بنیادی از چربي بدست آمده بدون نياز به بيهوشي
درخواست

موضوع

4 + 13 =

fa_IRفارسی