انتخاب برگه

D-Actor 100 ULTRA

تکنولوژی : Acoustic Wave Therapy & shock wave

شرکت سازنده : STORZ medical

کشور سازنده : سوئیس / Swiss

دستگاه D-Actor Ultra Line ساخت شرکت Storz Medical سوئیس می‌باشد. این شرکت در سال 2005 اولین دستگاه Shock Wave را جهت کاربرد در زمینه زیبایی به جامعه پزشکی معرفی نمود.
D-Actor Ultra Line نسل جدید دستگاه‌های Shock Wave است که با تکنولوژی AWT ) Acoustic Wave Therapy) دارای بالاترین استاندارد جهانی برای درمان انواع سلولیت می‌باشد.
این دستگاه در مدل‌های (50 , 100 , 200) دارای یک هندپیس D-Actor است که امواج AWT را به صورت Radial تولید نموده و در درمان سلولیت نوع I – III و کاهش سایز موثر است. جدیدترین کاربرد درمانی این دستگاه ،بهبود چین و چروک صورت و از بین بردن خط خنده می‌باشد.
هندپیس V-Actor، مکمل ایده‌آلی برای آکوستیک ویو تراپی است. به طوریکه با تولید پالس‌های لرزشی و ایجاد کشش در بافت و فیبر‌های پوستی، وضعیت پوست را به حالت طبیعی باز می‌گرداند همچنین ایجاد انقباض و انبساط در بافت ، باعث بهبود گردش خون مویرگی و فعالیت‌های متابولیک می‌گردد. درمان ترکیبی با هندپیس V-Actor و D-Actor کمک شایانی به تحریک سیستم لنفاوی و افزایش نتیجه درمان می‌کند.

 

درمان سلوليت نوع III - I تناسب اندام و کاهش سايز درمان چين و چروک صورت بهبود الاستيسيته پوست ريلکس نمودن عضلات
-->
غير تهاجمي و بدون عارضه ايجاد تايتنينگ زمان درمانی کوتاه در هر جلسه افزايش متابوليسم سلولي و تسريع در روند تناسب اندام تحريک غدد لنفاوي و افزايش خون رساني جهت تسريع درمان قابليت نصب هندپيس Actor-V جهت ايجاد ريلکسيشن و افزايش خونرساني
درخواست

موضوع

5 + 15 =

fa_IRفارسی