JULIET

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

JULIET

Juliet تکنولوژی جدید و منحصر به فرد شرکت Asclepion آلمان است. این شرکت یکی از معتبرترین تولید کنندگان لیزرهای مختلف از جمله Er:Yag و CO2 می‌باشد که پس از تحقیقات و به دلیل مشاهده عوارض کمتر و نتایج بهتر در لیزر Er:Yag نسبت به لیزر CO2 ، از این نوع لیزر در جوانسازی واژن ، درمان آتروفی واژن و SUI استفاده نموده است.

امکانات دستگاه ژولیت 

Juliet، تنها دستگاه استانداردی است که مجهز به سیستم Smoke Evacuator داخلی جهت مکش دود و آلودگی ذرات پراکنده شده در محیط می‌باشد. این دستگاه دارای سه نوع هندپیس Vspot 90˚، Vspot 360˚ و یکبار مصرف برای داخل واژن و نیز یک هندپیس فرکشنال جهت سفید کردن (Whitening) و جوان‌سازی قسمت خارجی واژن می‌باشد.
این دستگاه دارای تکنولوژی Fractional Er: YAG Laser با طول موج 2940nm بوده که بیشترین میزان جذب آب را در میان تمامی لیزرها دارا می باشد. از اینرو Juliet به عنوان بهترین نوع لیزر جهت درمان های ناحیه واژن می باشد، در این تکنولوژی با توجه به دارا بودن بالاترین ضریب جذب آب و نیز مرطوب بودن سطح Mucus بیشرین انرژی لیزر جذب رطوبت ناحیه شده و به راحتی حرارت لازم و کافی از طریق رطوبت سطحی و آب میان بافتی به لایه های زیرین انتقال پیدا می یابد این موضوع سبب می شود تا سطح واژن دچار آسیب های ناشی از درمان نگردد و سوختگی های رایج که برای بیماران آزار دهنده است صورت نگیرد و زمان بهبود کاهش چشمگیری یابد.
Juliet به دلیل بدون عارضه بودن، زمان بهبود کوتاه و نتایج بلند مدت نسبت سایر روش ها همچون لیزر CO2 گزینه بهتری جهت Vaginal Tightening، Vaginal Atrophy و درمان SUI می باشد.

مزایای دستگاه ژولیت

– دستگاه Juliet ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تأییدیه FDA آمریکا و CE اروپا
– دارای هندپیس ˚Nspot 90 و هندپیس ˚Nspot 360 و هندپیس Fractional و یک هندپیس یکبار مصرف
– مجهز به سیستم Smoke Evacuator داخلی جهت مکش دود و آلودگی و تمیز کردن تمامی آینه ها و لنزهای داخل دستگاه
– دارای عرض پالس های 100µ، 300µ، 600µ، 1000µ که دستگاه را دارای قابلیت اثر Cold ablation و Thermal نموده است و با این ویژگی دستگاه حتی برای بانوان بعد از سن یائسگی که دارای قطر کم در ناحیه Mucus هستند، قابل استفاده می باشد.
– بیم خروجی لیزر کاملاً یکنواخت

www.juliet-laser.com

درخواست

موضوع

1 + 6 =

fa_IRفارسی