انتخاب برگه

Cellactor ULTRA

تکنولوژی : Acoustic Wave Therapy & shock wave

شرکت سازنده : STORZ medical

کشور سازنده : سوئیس / Swiss

شرکت Storz Medical سوئیس به عنوان یک شرکت پیشرو ، تولید سیستم‌های Shock Wave را در سال 1994 آغاز و در سال 2005 موفق به معرفی دستگاه Cellactor با تکنولوژی AWT جهت کاربرد در زمینه زیبایی گردید.
“ULTRA “Cellactor نسل جدید این تکنولوژی بوده و دارای سه هندپیس C-Actor, D-Actor و V-Actor می‌باشد.
هندپیس C-Actor قادر است امواج AWT را فوکوس شده و به صورت Planer تولید نماید. این امواج دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به امواج Radial بوده و در درمان تمامی تایپ‌های سلولیت، درمان چین و چروک و تناسب اندام تاثیر ویژه‌ای دارد. یکی از مزایای مهم C-Actor درمان انواع زخم‌های مزمن خصوصاً زخم‌های دیابتیک می‌باشد.
هندپیس دیگر این دستگاه D-Actor نام دارد. این هندپیس امواج AWT را به صورت Radial تولید نموده که عمق نفوذ کمتری نسبت به C-Actor دارد و جهت درمان چین و چروک صورت، کاهش سایز و درمان سلولیت تایپ I-III کاربرد دارد.
هندپیس V-Actor مکمل ایده‌آلی برای آکوستیک ویو ‌تراپی است، بطوریکه با تولید پالس‌های لرزشی و ایجاد کشش در بافت و فیبرهای پوستی، وضعیت پوست را به حالت طبیعی باز می‌گرداند.

 

درمان سلوليت نوع IV - I تناسب اندام و کاهش سايز درمان چين و چروک صورت بهبود الاستيسيته پوست بهبود Mark Stretch درمان زخم هاي مزمن و ديابتيک درمان ناهمواري هاي پوست پس از ليپوساکشن
-->
غير تهاجمي و بدون عارضه ايجاد تايتنينگ افزايش متابوليسم سلولي و تسريع در روند تناسب اندام تحريک غدد لنفاوي و افزايش خونرساني جهت تسريع درمان
درخواست

موضوع

6 + 15 =

fa_IRفارسی