Cellactor ULTRA

شرکت سازنده : STORZ medical

کشور سازنده : سوئیس / Swiss

شرکت Storz Medical سوئیس به عنوان یک شرکت پیشرو ، تولید سیستم‌های Shock Wave را در سال 1994 آغاز و در سال 2005 موفق به معرفی دستگاه Cellactor با تکنولوژی AWT جهت کاربرد در زمینه زیبایی گردید.
“ULTRA “Cellactor نسل جدید این تکنولوژی بوده و دارای سه هندپیس C-Actor, D-Actor و V-Actor می‌باشد.
هندپیس C-Actor قادر است امواج AWT را فوکوس شده و به صورت Planer تولید نماید. این امواج دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به امواج Radial بوده و در درمان تمامی تایپ‌های سلولیت، درمان چین و چروک و تناسب اندام تاثیر ویژه‌ای دارد. یکی از مزایای مهم C-Actor درمان انواع زخم‌های مزمن خصوصاً زخم‌های دیابتیک می‌باشد.
هندپیس دیگر این دستگاه D-Actor نام دارد. این هندپیس امواج AWT را به صورت Radial تولید نموده که عمق نفوذ کمتری نسبت به C-Actor دارد و جهت درمان چین و چروک صورت، کاهش سایز و درمان سلولیت تایپ I-III کاربرد دارد.
هندپیس V-Actor مکمل ایده‌آلی برای آکوستیک ویو ‌تراپی است، بطوریکه با تولید پالس‌های لرزشی و ایجاد کشش در بافت و فیبرهای پوستی، وضعیت پوست را به حالت طبیعی باز می‌گرداند.
هندپیس C-ACTOR

در این هندپیس امواج AWT به صورت الکترومغناطیسی تولید می‌شوند. شکل موج خروجی این هندپیس مطابق با شکل رو‌به‌رو بوده که عمق نفوذ آن 55mm است و انرژی تولید شده توسط این هندپیس قابلیت تغییر از 0.01mJ/(mm)^2 تا 1.24mJ/(mm)^2 را دارد و فرکانس 1 تا 8 هرتز را نیز می‌توان با آن تولید کرد.
هندپیس D-ACTOR

برخلاف هندپیس C-ACTOR نحوه تولید امواج در هندپیس D-ACTOR به صورت مکانیکی است. شکل موج خروجی هندپیس به صورت شعاعی بوده و توسط آن می‌توان امواجی با فشار 1.4 bar تا 5 bar را تولید نمود.با این هندپیس امکان تولید AWT با فرکانس بالاتر نسبت به هندپیس C-ACTOR نیز وجود داشته و می‌توان تا فرکانس 21Hz را افزایش داد.
فشار 1.4-5 bar جهت درمان سلولیت.
-تولید امواج AWT به صورت Radial با عمق نفوذcm 3 تا cm 4.5
-قابلیت تغییر فرکانس از 1Hz تا 20 Hz.
-قابلیت تنظیم مقدار فشار و فرکانس توسط کلیدهای تعبیه شده روی هندپیس.

هندپیس V-ACTOR

هدف استفاده از این هندپیس کمک به درناژ ترمینال‌های عروقی و لنفی در ارتباط با سلول‌های بافت است که توسط کانال‌های یونی و پل‌های پروتئینی با سلول‌های بافت در ارتباط ‌هستند. لرزش فیبر‌های عضلانی موجب تبادل بهتر بین عروق لنفی و خونی با سلول‌های بافت‌ می‌شود. با حرکت دایره‌ای هندپیس V-ACTOR بر روی عروق لنفی از ابتدا به سمت گره‌ها، درناژ لنفی بهبود می‌یابد. عملی که موجب افزایش اثربخشی درمان سلولیت شده و سبب بهبود آسیب‌های ورزشی و تورم‌ها می‌شود.

  • Cellulite treatment
  • Skin tightening
  • Scars and skin burn
  • Ulcera (diabetic)
  • Striae
  • Face wrinkles
  • Ulcera (non-diabetic)
  • Wound healing
  • Diabetic gangerene
  • Non-healing
درخواست

موضوع

11 + 5 =

fa_IRفارسی