Face Up

شرکت سازنده : General Project

کشور سازنده : ایتالیا / Italy

Face Up یکی از نوآوری‌های شرکت GP ایتالیا و یکی از محصولات منحصر به فرد این شرکت در دنیا است که به عنوان آخرین نسل دستگاه‌های میکرودرم ابریشن‌، جایگزین بسیار مناسبی برای میکرودرم‌های پودری است.
Face Up دارای یک هندپیس با چرخش اوربیتالی است که علاوه بر لایه‌برداری سبب ایجاد میکروپالس ماساژ بر روی پوست و عضلات صورت می‌گردد. این حالت موجب افزایش خون‌رسانی در پوست و نهایتاً کلاژن سازی و تایتنینگ پوست می‌شود. Face Up دارای هدهای متنوع درمانی از جنس سیلکون کاربید بوده که بدون ایجاد حساسیت امکان 15 نوع درمان را فراهم می‌آورد.
این دستگاه دارای مدهای متنوع درمانی است که بر اساس میزان حساسیت پوست بیمار قابل تنظیم می‌باشد.
1- جدیدترین نسل دستگاه‌ میکرودرم ابریشن می‌باشد. در این محصول که patent شرکت GP می‌باشد پودر حذف شده و به جای آن از یک هندپیس با حرکت دورانی و هد الماسه جهت لایه‌برداری استفاده می‌شود. با این نوآوری مشکلات نسل‌های قدیمی میکرودرم ابریشن‌های پودری یعنی پاشیدن و یا گیر کردن پودر و مشخص نبودن میزان لایه‌برداری در حین درمان به دلیل وجود پودر بر سطح پوست حذف شده است.‌ یکی از مزیت‌های‌ بزرگ این تکنولوژی نسبت به میکرودرم ابریشن‌های پودری، امکان استفاده راحت و بدون خطر از آن در ناحیه اطراف چشم است زیرا همانطور که گفته شده در میکرودرم ابریشن‌های پودری به دلیل امکان پاشیدن پودر، خطر رفتن پودر به داخل چشم وجود داشته و همچنین کنترل بر روی میزان لایه برداری در ناحیه دور چشم که حساسیت بالایی دارد کمتر است.
2- هندپیس این دستگاه که نوآوری خود کمپانی GP است هد سوار بر روی خود را به صورت دورانی چرخانده و درنتیجه همزمان با عمل لایه برداری، عمل ماساژ را نیز انجام می‌دهد. حرکت دایره‌ای هد موجب پاک کردن ناپاکی‌های روی پوست شده و میکرو پالس ماساژ نیز گردش خون در پوست را تحریک می‌کند. ماده‌ای که به منظور تماس با پوست و لایه برداری توسط آن استفاده می‌شود از جنس سیلیکن کاربید بوده که ماده ای سازگار با پوست می‌باشد. برای در نظر گرفتن گونه های پوستی گوناگون با حساسیت‌های مختلف، هدها با میزان گرانول و سختی‌های متفاوت در 5 سطح سختی ارائه می‌شود و همچنین یک هد پلاستیکی با سطحی ناصاف برای ماساژ و کمک به جذب کرم قرار داده شده است.
3- نسل جدید دستگاه های میکرودرم ابریشن ساخت کمپانی GP ایتالیا دارای تاییدیه CE اروپا,بدون نیاز به پودر با استفاده از هد های مخصوص از جنس سیلیکن کاربید و حرکت دورانی و اوربیتالی هندپیس کار می کند.
4- دارای پنج نوع هد مختلف (Course, Medium, Fine ,X Fine, XX Fine) با میزان گرانول و سختی های متفاوت برای لایه برداری های مختلف با در نظر گرفتن گونه های پوستی با حساسیت های مختلف و یک هد پلاستیکی با سطحی نا صاف برای ماساژ و کمک به جذب داروها.

Skin rejuvenation Skin tightening Wrinkle reduction Peeling Correction of scar Micro pulsated massage Tattoo removal

درخواست

موضوع

5 + 9 =

fa_IRفارسی