انتخاب برگه

LOTUS II

شرکت سازنده : LaserOptek

کشور سازنده : کره جنوبی / Korea

Lotus II یکی از محصولات خلاقانه شرکت Laseroptek کره جنوبی است. این دستگاه با بهره‌گیری از لیزر Er:Yag با طول موج (2940 nm) امکان درمان‌های سطحی (Superficial) با مد Short Pulse و لایه برداری به کمک اثر حرارتی با مد Long Pulse را دارد.
با استفاده از هندپیس Fractional و Zoom ضایعات مختلف پوستی را می‌توان درمان کرد، خصوصاً با کمک هندپیس Fractional لیزر به لایه‌های بالایی درم نفوذ کرده و موجب افزایش الاستیسیته پوست و کلاژن سازی می‌گردد. با این روش شما شاهد نتایج فوق العاده‌ای در بهبود وضعیت چین و چروک، درمان انواع اسکار و آکنه اسکار و منافذ پوست خواهید بود.
هندپیس Zoom این دستگاه دارای (1-7 mm) Spot Size می‌باشد که کمک فراوانی به درمان ضایعات پوستی و درمان اسکارها می‌کند.
1- لیزر اربیوم- یاگ از نوع لیزرهای جامد است و دارای طول موج 2940 نانومتر می باشد. بیشترین جذب این لیزر، آب می باشد. این لیزر در لایه برداری ظریف پوست (resurfacing) کاربرد دارد که نسبت به لیزر Co2 برای برطرف کردن چین و چروک های پوستی دقیق تر عمل می کند و باعث ایجاد صدمات کمتری به بافتهای اطراف می شود. همچنین زمان بهبود پس از درمان با لیزر اربیوم-یاگ کوتاهتر از درمان با لیزر Co2 است ولی در مقایسه با لیزر Co2 انعقاد کمتری ایجاد می کند و لذا لایه برداری با خونریزی همراه است.
2- دستگاه لیزر ER.YAG Fractional ساخت کمپانی Laser Optek کره جنوبی دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا و KFDA کره جنوبی, با طول موج 2940 نانومتر دارای 2 مد (Short(µs350  و (long(ms1.
3- یکی از مزیت های این دستگاه در مقایسه با دیگر دستگاه‌ها استفاده از تکنولوژی DOE در هندپیس فرکشنال خود است که موجب توزیع یکسان انرژی در تمامی MTZ ها (Micro Thermal Zone) می‌شود.
4- یکی از قابلیت های مهم این دستگاه flat top beam بودن آن است. با این تکنولوژی دیگر نگرانی پزشکان از عوارض رایج ناشی از استفاده از لیزر، نظیر hyperpigmentation و hypopigmentation رفع می شود زیرا عوارض ذکر شده زمانی اتفاق می افتند که توزیع انرژی در اشعه خروجی به صورت گوسی (gaussian) باشد.
5- با ماکزیمم انرژی 1.5j در مد short pulse و 1 j در مد long pulse.
6- با فرکانس 10-3Hz و ماکزیمم توان 10w درهر دو مد.
7- دستگاه دارای هندپیس های زیر می باشد:
-zoom handpiece:1-7mm
-fractional handpiece:8×8mm²-81 dott
8- توزیع یکسان انرژی در تمامی ناحیه تابش(flat top beam).9- استفاده از تکنیک DOE در هندپیس فرکشنال جهت ایجاد نقاط با انرژی یکسان.
10- طول عمر بالای فلش لامپ های این دستگاه تا حدود 5 میلیون شات.

Micro Peeling (Scar Correction (acne scars and various scar (Smooting of Facial Wrinkles (skin texture and skin tone (Treat Epidermal Pigmentary Lesions (wart,seborrhiec keratosis and freckle Remove Mole , Syringoma , Milium , Skin tag

 
درخواست

موضوع

9 + 7 =

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی