انتخاب برگه

MeDioStar ST

شرکت سازنده : Asclepion

کشور سازنده : آلمان / Germany

 • دستگاهMeDioStar ST مناسب ترین راه حل برای کاربران است که می‌خواهند Hair removal را با تکنولوژی پیشرفته شروع کنند. این دستگاه با اطمینان بالا و کاربری ساده و آسان می‌تواند حس اعتماد به نفس را با پیشرفته ترین تکنیک Hair removal برای کاربران فراهم آورد.
  این دستگاه با تلفیق دانش مهندسی شرکت Asclepion آلمان و دانش اپتیک شرکت ZEISS به بازار عرضه گردیده و از اینرو دارای بالاترین سطح کیفیت در میان رقبا می باشد.
  MeDioStar ST قادر است که با تابش همزمان دو طول موج (810 nm , 940 nm)، ضمن از بین بردن فولیکول‌ها در عمق‌های مختلف، عروق تغذیه کننده آنها را نیز منعقد نموده و در نتیجه موهای زائد به صورت موثر و ماندگار از بین می‌روند.
 • 1-این نوع لیزر از نوع نیمه هادی (دیود) می باشد و در محدوده مادون قرمز است. از کریستال مواد نیمه هادی با ابعاد بسیار کوچک به عنوان ماده فعال استفاده می شود. مهمترین و معروف ترین مواد مورد استفاده در ساخت این نوع لیزر، گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می باشند که به صورت کریستال رشد داده می شوند. با این لیزر می توان انواع طول موج های مختلف تولید نمود که هر طول موج با توجه به کروموفور هدف دارای کاربرد خاص می باشد.
  طول موج 810 و 940 نانومتر: با توجه به جذب بالای ملانین در این طوج موج، بهترین اثر در برداشت موهای زائد را دارد. همچنین از این طول موج در درمان آکنه و جوانسازی استفاده می شود.
  2-دستگاه Medio Star Next Pro ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا , با انرژی 200j و توان 2400wو عرض پالس 20-400ms .
  3-قابلیت اتصال هندپیس های ذیل به دستگاه:
  -هندپیس Standard دارای طول موج 810nmو 940nm به صورت همزمان و  spot size=1.4cm²  و قابلیت افزایش فلوئنس تا 47j/cm² ,دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
  -هندپیس Alex دارای طول موج 755nm با تکنولوژی دیود و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا35j/cm² , دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
  نکته مهم: با بهره گیری از تکنیک لیزر دیود، تمامی هزینه های مربوط به قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش دستگاه نسبت به سایر لیزرهای Alexandrite کاملا حذف می گردد.-هندپیس XLL:این هندپیس با مساحت 9.1cm² بزرگترین هندپیس دیود ساخته شده تا به امروز می باشد. این هندپیس همزمان دو طول موج 810nmو940nm را تولید می نماید.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 20j/cm² و دارای 5/000/000شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید می باشد.
  -هندپیس XLS: دارای دو طول موج 940nmو 810nm به صورت همزمان و spot size=3cm² وماکزیمم فلوئنس 60j/cm² می باشد.این هندپیس دارای 5/000/000 شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید است.
  -هندپیسVascular: دارای طول موج 940nm و spot size=0.12cm² می باشد.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 210j/cm² می باشد.
  4- قابلیت افزایش فرکانس تا 12 HZ در هندپیس های XLSو Alex و ST و HP جهت انجام hair removal با سرعت بسیار بالا.
  5- قابلیت افزایش فرکانس از 5 Hz تا 10 Hz در هندپیس های XLLو VAS.
  6-مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4⁰C.
  7-دارای کولینگ تماسی 360°در هندپیس های XLLوXLS.
  8-امکان تنظیم دمای کولینگ تماسی در سه حالت cold , medium , warm و کنترل اتوماتیک دمای کولینگ توسط دستگاه با استفاده از سنسور دمای تعبیه شده در هندپیس های این دستگاه.
  9-ترکیب دو طول موج 810nm و 940nm در هندپیس های این دستگاه امکان انجام hair removal برای type های پوستی مختلف از جمله پوست های تیره را برای پزشک فراهم می نماید.

Hair Removal Acne Treatment Skin Rejuvenation including brightening of pigmentation (Vascular  Treatments (Optional (Fine Hair (Optional

 
درخواست

موضوع

10 + 13 =

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی